Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

4 liga: Unia Turza lepsza w starciu z Decorem Bełk [ZDJĘCIA]

W 10 kolejce  IV Ligi gr. 2 Decor Bełk przegrał z przyjezdnymi z Turzy 0:1. Jedyną bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Patryk Dudziński. Unia Turza po 10 kolejkach zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

4 liga: Unia Turza lepsza w starciu z Decorem Bełk [ZDJĘCIA]
Patryk Dudziński - zdobywca jedynej bramki w dzisiejszym spotkaniu. Fot. Z. Harazim.

Unia Turza wygrywa w 10 kolejce IV ligi, gdzie na wyjeździe zmierzyła się z drużyną Decora Bełk. 

Jedyną bramkę na wagę 3 punktów w 44. minucie strzelił Patryk Dudziński. 
Jedyną bramkę na wagę 3 punktów w 44. minucie strzelił Patryk Dudziński. 

Po meczu zapyaliśmy Patryka Dudzińskiego (Unia Turza) o krótki komentarz dotyczący spotkania:

Wydaje mi się, że zagraliśmy lepiej od zespołu z Bełku, ale mieliśmy sytuacji dużo więcej. Jeśli byśmy zremisowali lub przegrali mielibyśmy pretensje tylko sami do siebie. Mieliśmy dużo sytuacji, które mogliśmy zakończyć, aby podwyższyć wynik. Wynik 1:0 uważam, że to najniższy wymiar kary dla drużyny z Bełku i te 3 punkty są jak najbardziej zasłużone.

Decor Bełk - Unia Turza 0:1 (0:1)

44' - Dudziński 0:1

Składy drużyn dzisiejszego spotkania przestawiały się następująco: 

Decor Bełk: Bodys - Pacholski, Stryczek, Timochnia, Joachim, Reguła, Semeniuk, Wójcik, Fabian, Jakubowski, Ziaja

Rezerwowi: Kleemann - Dankowski, Giera, Smyla, Paryła, Beruda, Jarka


Unia Turza: Musioł - Orzeł, Staniczek, Mazur, Danieluk, Jary, Wanglorz, Witkowski, Barteczko, Wala, Dudziński

Rezerwowi: Tomala - Tront, Łyczko, Podbioł, Woś, Pawlusiński, Rycka

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].