Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

IV Liga: Unia Turza przegrywa z GKS-em II Tychy [ZDJĘCIA]

W jedenastej kolejce IV ligi gr.2 Unia Turza Śląska przegrywa na własnym stadionie z drugą drużyną GKS-u Tychy. Unici doznali pierwszej porażki od roku czasu. Mimo doznanej porażki Unia dalej pozostaje liderem. 

IV Liga: Unia Turza przegrywa z GKS-em II Tychy [ZDJĘCIA]
Unia Turza przegrywa na własnym boisku w 11 kolejce rozgrywek. Fot: Z.Harazim

Po przegranym spotkaniu poprosiiśmy Mateusza Danieluka (Unia Turza) strzelca dwóch bramek o krótki komentarz:

Myślę, że za bardzo się otworzyliśmy. Do tego ta druga bramka oraz moja prosta strata. Rywale wyszli z kontrą, nie przerwaliśmy akcji i straciliśmy bramkę. No niestety taka jest piłka, że tracimy bramkę, tak naprawdę w końcówce dwie bramki, no i przegrywamy ten mecz.

Podczas sobotniego spotkania na trybunach obecny był znany trener Pan Antoni Piechniczek. Honorowy ambasador Unii. 


Składy drużyn:

Unia Turza: Musioł - Orzeł, Mazur, Tront, Danieluk, Jary, Glenc, Wanglorz, Witkowski, Woś, Dudziński

Rezerwowi: Wacławiec, Kucharski, Łyczko, Podbioł, Barteczko, Pawlusiński, Rycka


GKS II Tychy: Odyjewski - Zarębski, Chwaja, Żelazowski, Parkitny, Orliński, Kopczyk, Rabiej, Kacprowski

Rezerwowi: Dana, Lach, Parysz, Kawka, Wilk, Poloczek

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].