Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mistrzynie w Szkołach. Justyna Święty-Ersetic na niezwykłej lekcji WF

Zajęcia sportowe dla uczennic 7. i 8. klasy szkoły podstawowej, w których udział wzięły uczestniczki igrzysk olimpijskich, odbyły się w Katowicach. Uczestniczyła w nich raciborzanka Justyna Święty-Ersetic, którą zaprosiła organizatorka - Otylia Jędrzejczak.

Mistrzynie w Szkołach. Justyna Święty-Ersetic na niezwykłej lekcji WF
Justyna Święty-Ersetic na lekcji WF z licealistkami z Katowic/fot. FB Mistrzynie w Szkołach

Wydarzenie skierowane było do młodzieży z ostatnich klas podstawówki, bo w tej grupie wiekowej notuje się największą absencję na lekcjach wychowania fizycznego.

To kolejna odsłona akcji „Mistrzynie w Szkołach” realizowana przez Fundację O. Jędrzejczak.

-Cykl Mistrzynie w Szkołach to naprawdę świetna zabawa. Wierzę, że razem z innymi mistrzyniami zachęcimy dziewczyny do aktywności i uprawiania sportu – mówi Justyna Święty-Ersetic.

Zajęcia odbyły się 9 listopada w IV Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Stanisława Maczka. Prowadziła je trenerka personalna Katrin Kargbo.

Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

- Warto się po prostu poruszać, do tego zachęcam, nie każda z dziewczyn musi biegać czy trenować lekkoatletykę jak ja, ale wystarczy, że będą aktywnie spędzać czas - mówiła na miejscu mediom z regionu Justyna Święty-Ersetic. Uczestniczki mogły też posłuchać olimpijskich historii, jakie przeżyła raciborzanka.

Justyna Święty-Ersetic aktywnie włączyła się w imprezę Mistrzynie w Szkołach, która odbyła się w katowickim liceum

Ludzie

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].