Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

IV liga: Unia Turza wygrywa w ostatniej rundzie z Drzewiarzem Jasienica [ZDJĘCIA]

11 listopada Unia Turza wygrywa na własnym boisku w ostatniej kolecje rozgrywek z Drzewiarzem Jasienica. Bramki dla unitów zdobywali: Staniczek oraz wracający po kontuzji Sławomir Musiolik. 

IV liga: Unia Turza wygrywa w ostatniej rundzie z Drzewiarzem Jasienica [ZDJĘCIA]
W ostatniej kolejce Unia pokonuje przyjezdnych 2:0 Fot: Z.Harazim

Unia Turza - Drzewiarz Jasienica 2:0 (1:0)

1:0 - 45 min. Paweł Staniczek

2:0 - 73 min. Sławomir Musiolik (rz. karny)

Po Meczu:

Wracający po kontuzji Sławomir Musiolik został egezegutroem drużyny z Jasienicy podwyższając wynik na 2:0 z rzutu karnego. Po meczu poprosiliśmy o krótki komentarz:

Był to bardzo ważny mecz dla nas, po zeszłotygodniowej porażce chcieliśmy się zrehabilitować i zdobyć 3 punkty które były nam bardzo potrzebne w kontekście tabeli i pozycji startowej na wiosnę. Drzewiarz postawił trudne warunki, mieli swoje szanse na zdobycie bramki. Nasz bilans z zespołami z dołu tabeli był bardzo kiepski, należało to w końcu zmienić. Dziś, jako cała drużyna zapracowaliśmy na bardzo ważne 3 punkty. To się udało, i zostało nam teraz bardzo dobrze się przygotować do rundy wiosennej i walki o 1 miejsce.

Składy:

Unia Turza: Wacławiec - Orzeł, Staniczek, Mazur, Kucharski, Danieluk, Jary, Glenc, Witkowski, Barteczko, Pawlusiński

Rezerwa: Musioł - Musiolik, Tront, Woś, Wala, Dudziński, Rycka

Trener: Hanzel Marek

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].