Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rydułtowy: Święto Niepodległości uczcili na sportowo. Zorganizowali Bieg Niepodległości

Jak przekonują pasjonaci biegania z Rydułtów, można bez problemu połączyć sport oraz świętowanie Dnia Niepodległości. Okazją do tego był Bieg Niepodległości, zorganizowany na dystansie 11km.

Rydułtowy: Święto Niepodległości uczcili na sportowo. Zorganizowali Bieg Niepodległości
Poprzez odwiedzenie miejsc pamięci w Rydułtowach połączyli pasję do biegania i patriotyzm.

Rydułtowy: Święto Niepodległości uczcili na sportowo. Zorganizowali Bieg Niepodległości 

Grupy Akademia Aktywnego Rydułtowika i RUNRydułtowy, poza oficjalnymi obchodami Święta Niepodległości, już po raz trzeci zorganizowała bieg śladami miejsc pamięci historycznych wydarzeń. W imprezie wzięli udział biegacze i osoby uprawiające nordic walking. O godzinie 11.11 wystartowali na dystansie 11 km, po kolei odwiedzając miejsca pamięci w Rydułtowach.

- Taki sposób celebrowania odzyskania Niepodległości jest rownież dobrą okazją do integracji środowiska Aktywnych Rydułtowików. A tych co roku nam przybywa - mówi Marek Wystyrk prezes stowarzyszenia Moje Miasto i wiceprzewodniaczacy Rady Miasta Rydultowy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].