Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

A Klasa: Naprzód Rydułtowy wygrywa ostatnie spotkanie z Górnikiem Boguszowice [ZDJĘCIA]

W XV kolejce klasy rozgrywkowej „A” Naprzód Rydułtowy pokonuje u siebie przyjezdnych z Boguszowic 2:1.

A Klasa: Naprzód Rydułtowy wygrywa ostatnie spotkanie z Górnikiem Boguszowice [ZDJĘCIA]
Zwycięstwo Naprzodu Rydułtowy w ostatniej kolejce jesiennych rozgrywek A klasy . Fot. Z.Harazim

Mecz bardzo ciekawy z obu stron, jednak to zawodnicy Naprzodu byli dominującą drużyną na boisku, co można było zauważyć w drugiej połowie, gdzie przy dobrym pressingu w samej końcówce padają dwie bramki na wagę zwycięstwa. Jesień piłkarze Naprzodu kończą na 3 miejscu w tabeli, mając 32 punkty.

Po meczu:

Grzegorz Brzoska grający trener Naprzodu Rydułtowy. Fot: Z.Harazim
Grzegorz Brzoska grający trener Naprzodu Rydułtowy. Fot: Z.Harazim

Komentarz pomeczowy trenera Naprzodu Rydułtowy:

Wyrównane 45 minut, przeciwnik stwarza dwie sytuacje i do przerwy prowadzi 0:1. Druga połowa to już przewaga z naszej strony co ostatecznie przynosi naszej drużynie trzy punkty. Sezon kończymy zgodnie z oczekiwaniami dodaje Grzegorz Brzoska.

 


GKS "Naprzód-23" Rydułtowy — KS Górnik Boguszowice 2:1 (0:1)

0-1

1-1 Sobala 84'

1-2 Folmert 90

Naprzód: Svintsitskyi — Mucha, Brzoska K., Ligęza, Rybak, Ciepły, Brzoska G., Elias, Hajto, Gunia, Pawelec

Rezerwa: Bodziony — Barciok, Broniszewski, Dyl, Folmert, Idziak, Sobala

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].