Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 18.40: 44 384,60 zł
O 17.20 było: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

Lubisz biegać? Pobiegnij po puchar burmistrza Pszowa [ZAPOWIEDŹ]

W połowie stycznia odbędzie się coroczny Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów.

Lubisz biegać? Pobiegnij po puchar burmistrza Pszowa [ZAPOWIEDŹ]
Bogdan Cyrus w 2017 r. jako pierwszy minął linie mety w marszu Nordic Walking. (fot. Justyna Koniszewska)

Urząd Miasta w Pszowie zaprasza wszystkich miłośników aktywnych form spędzania wolnego czasu do wzięcia udziału w XIV Biegu o Puchar Burmistrza Miasta Pszów. Start w niedzielę 15 stycznia o 11.00 z boiska LKS „Naprzód 37” Krzyżkowice.

W zawodach może wziąć udział 200 osób. Bieg odbędzie się na dystansie 12 km, a marsz nordic walking na dystansie 8 km. Biuro zawodów czynne będzie w dniu zawodów w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie. Stamtąd zawodnicy mogą skorzystać z transportu, który dowiezie ich na linię startu.

W biegu przewidziano 4 kategorie wiekowe kobiet i 5 kategorii wiekowych mężczyzn. W marszu zawodnicy ścigać się będą w 2 kategoriach wiekowych, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Ponadto na mecie wyróżniony będzie najlepszy mieszkaniec/mieszkanka Pszowa w biegu i w marszu oraz najstarszy i najmłodszy uczestnik zawodów. Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale, a dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne.

Szczegółowych informacji udziela Referat Promocji, Środków Pomocowych, Kultury i Sportu UM w Pszowie (32 716 08 29) oraz Klub Sportowy „FORMA” Ireneusz Stachowski (600 801 314).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].