Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 19.29: 64 402,26 zł
O 18.40 było 44 384,60 zł; o 17.20: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

TS ROW bez zdobyczy punktowej na Mistrzostwach Polski w Futsalu kobiet do u-17 [ZDJĘCIA]

Nie był to dobry start zawodniczek TS ROW w turnieju mistrzostw Polski w futsalu rozgrywanych w Głogówku, który odbywał się od piątku 13.01 do niedzieli 15.01.2023

TS ROW bez zdobyczy punktowej na Mistrzostwach Polski w Futsalu kobiet do u-17 [ZDJĘCIA]
Piłkarki TS ROW na turnieju młodzieżowych Mistrzostw Polski u-17 w Głogówku Fot. Z.Harazim

Wszystkie rozegrane mecze podczas turnieju zakończyły się niestety porażkami rybniczanek, które zajęły ostatnie miejsce w tabeli, nie zdobywając ani jednego punktu. Mimo to należy podkreślić waleczność zawodniczek ROW.

TS ROW Rybnik w pojedynku UKS Staszkówka Jelna
TS ROW Rybnik w pojedynku UKS Staszkówka Jelna

Wyniki spotkań TS ROW:

ROW Rybnik 1-2 AS Stomil Olsztyn

ROW Rybnik 0-3 Czarni Sosnowiec

UKS Staszkówka Jelna 2-1 ROW Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].