Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

I Mistrzostwa województwa opolskiego amatorów w bilarda [ZDJĘCIA]

W dniach 14-15 stycznia w Centrum Kultury i Sportu Tkalnia w Kietrzu rozegrano I Mistrzostwa województwa opolskiego amatorów w pool bilard „Daihan Cup 2023”. Najlepszym okazał się młody Oskar Widacha z Jaworzna, który wygrał 29 z 36 rozegranych partii.

I Mistrzostwa województwa opolskiego amatorów w bilarda [ZDJĘCIA]
Oskar Widacha - zwycięzca pierwszych bilardowych mistrzostw w Kietrzu

Do Kietrza zjechało się 32 zawodników, którzy zmierzyli się w rozgrywkach pucharowych. Turniej prowadzony był w najpopularniejszej odmianie bilarda w Polsce - "ósemce" (8 bil). W sobotę odbyły się mecze fazy grupowej na trzech stołach w Tkalni Kietrz oraz jednym w Dynamic Club w Dzierżysławiu. Niedzielna faza pucharowa odbyła się w Kietrzu.

Mecz finałowy należał do bardzo emocjonujących. Walka była prowadzona na bardzo wyrównanym poziomie. Obaj mieli po cztery wygrane partie, a w decydującym momencie na stole zostały jedynie dwie bile. Krzysztof Delinowski nie trafił swojego finałowego strzału, co świetnie wykorzystał Oskar Widacha.

Transmisje zarejestrowane podczas najważniejszych spotkań moża zobaczyć na stronie Tkalnia - Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu

Na podium stanęli:

  1. Oskar Widacha
  2. Krzysztof Delinowski
  3. Michał Lichodziejewski

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie cuescore.com

Organizatorem turnieju był Mieczysław Hończak, a wspomagali go: Centrum Kultury i Sportu Tkalnia w Kietrzu, Urząd Miasta i Gminy Kietrz oraz Dynamic Club w Dzierżysławiu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Woź (5.184. * .139) 20.01.2023 14:35

JtskydlydmglucJtskydlydmgluc ja dlu ljfluljcoj CC kto lb ln ihclu lub h kb y
Lh DC lucky lucky szybkim DC ku szczęściu ih DC o lyxihi5co6xlhxih ku co lyco6xly DC ku DC kbbclgxkyxur ku. Kb lbbbxkbcog FF lucky l do
Bfiykydlydlhcmhbciyco. Ot lub lub DC lyo6 czym i6o6 lhclkyflxkj
Lhclhdohkhx