Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkówka: SK Górnik Radlin wygrał z Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa [ZDJĘCIA]

W piątkowy (24.02) wieczór SK Górnik Radlin odniósł zasłużone zwycięstwo nad Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa w meczu siatkówki, który zakończył się wynikiem 3:1 dla Radlina.

Siatkówka: SK Górnik Radlin wygrał z Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa [ZDJĘCIA]
Mecz siatkówki pomiędzy SK Górnik Radlin vs Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa / FOT: Zbigniew Harazim

Od samego początku meczu gospodarze prezentowali się świetnie, zdobywając punkty zarówno poprzez skuteczne zagrywki, jak i zdecydowane ataki.

Pomimo starań drużyny z Radlina, Częstochowianie kontrolowali przebieg gry i wygrali pierwszy set 27:25. Drugi set był bardziej wyrównany, jednak dzięki dobrej grze w obronie oraz szybkim kontratakom, SK Górnik Radlin odniósł kolejne zwycięstwo 25:17.

SK Górnik Radlin vs Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa. / FOT: Z.Harazim
SK Górnik Radlin vs Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa. / FOT: Z.Harazim

W trzecim secie drużyna z Częstochowy starała się odrobić straty, ale Górnicy nie pozwolili na odwrócenie losów meczu i wygrali 25:18.

Ostatni set był najkorzystniejszy dla graczy z Częstochowy, ale dzięki pewnej grze w decydujących momentach SK Górnik Radlin wygrał 25:23, zapewniając sobie końcowe zwycięstwo.

Zwycięstwo SK Górnik Radlin / FOT: Z.Harazim
Zwycięstwo SK Górnik Radlin / FOT: Z.Harazim

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].