Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra zaprasza na trybuny. Mimo przegranego przetargu drużyna walczy na boisku

W sobotę 11 marca na stadionie przy Bogumińskiej w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się spotkanie Odry Wodzisław oraz LKS Goczałkowice-Zdrój. 

Odra zaprasza na trybuny. Mimo przegranego przetargu drużyna walczy na boisku
Piłkarze Odry są gotowi do podjęcia u siebie LKS Goczałkowice-Zdrój. fot. J. Koniszewska

Odra zaprasza na trybuny. Mimo przegranego przetargu drużyna walczy na boisku

Będzie to pierwszy mecz rundy wiosennej Odry Wodzisław, rozegrany u siebie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00. Odra podejmie rywali z LKS Goczałkowice-Zdrój, którzy po meczu z Miedzią Legnica zajmują 13. miejsce w tabeli. 

Przypomnijmy, że Odra zainicjowała ostatnio akcję "Zostań sponsorem meczu", dzięki której działacze starają się pozyskać dodatkowe środki na działalność klubową. Mimo przegranego przetargu na promocję miasta poprzez sport, Odra się nie poddaje. - Odra nie zginie. Walczymy na boisku i zapraszamy na trybuny. Doping kibiców jest dla nas bardzo ważny - zapewnia Marcin Piwoński, prezes Odry Wodzisław Śląski S.A. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].