Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

3 Liga: Odra Wodzisław remisuje u siebie z Goczałkowicami w 19 kolejce [ZDJĘCIA]

Wczoraj (11.03) na stadionie miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbyło się spotkanie 19. kolejki zmagań 3 ligi grupy 3 pomiędzy drużyną Odra Wodzisław a LKS Goczałkowice. Mecz rozpoczął się o godzinie 15:00 

3 Liga: Odra Wodzisław remisuje u siebie z Goczałkowicami w 19 kolejce [ZDJĘCIA]
Mecz pomiędzy Odrą Wodzisław a LKS Goczałkowice na remis w 19 kolejce. FOT: Z.Harazim

Początek meczu należał do drużyny gospodarzy, którzy już w 9. minucie objęli prowadzenie po bramce samobójczej zawodnika Goczałkowic. Jednakże na tym nie koniec, bo po 5 minutach gry bramkę na 2:0 zdobył zawodnik Odry — Łukasz Gajda.

W 14. minucie to goście zaatakowali i zdobyli kontaktową bramkę za sprawą strzału Lipniaka. Jednakże dopiero pod sam koniec pierwszej połowy w 43. minucie LKS Goczałkowice, zdołali wyrównać po składnej akcji ofensywnej. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie, mimo starań obu drużyn.

Druga połowa była nieco słabsza w wykonaniu obu drużyn. Przeciwnicy byli bardziej ostrożni, starając się unikać błędów, które mogłyby kosztować utratę bramki. Oba zespoły miały swoje okazje do zdobycia gola, jednak brak skuteczności i błędy w wykonaniu nie pozwoliły na zmianę wyniku.

Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Oba zespoły zasłużyły na remis, jednakże to gospodarze mieli więcej okazji do zdobycia bramki, jednak ich nieskuteczność przeszkodziła im w odniesieniu zwycięstwa.

Kontuzja Łukasza Piszczka (LKS Goczałkowice)

Łukasz Piszczek kontuzjowany w meczu przeciwko Odrze Wodzisław FOT: Z.Harazim
Łukasz Piszczek kontuzjowany w meczu przeciwko Odrze Wodzisław FOT: Z.Harazim

Wielokrotny reprezentant Polski Łukasz Piszczek rozegrał tylko 7 minut na boisku w Wodzisławiu, doznając kontuzji. 

Odra Wodzisław – LKS Goczałkowice 2:2 (2:2)

1:0 – Gol samobójczy ‘9

2:0 –  Gajda ‘14

2:1 –  Lipniak ’16

2:2 – Flasz ‘43

Składy:

Odra Wodzisław: Szewczyk – Krzyżok, Białas, Batelt, Mroczko, Krężelok, Elorhan, Barański, Ośliźlok, Roguła, Gajda

Rezerwowi: Późniak, Miensopust, Mociak, Pietowski, Zdunek, Flak, Krzyżok, Popczyk, Kalisz

LKS Goczałkowice: Mazur – Piszczek, Gajda, Magiera, Flasz, Dąbrowski, Hanzel, Szkudlarek, Borek, Kiklaisz, Dzierbicki

Rezerwowi: Gemborys, Lipniak, Kurowski, Grygier, Ślosarczyk, Nagrodzki, Nadolski

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].