Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kamil Woźny z Wodzisławia Śl. wygrał na gali SCF 4 w Kępnie

Reprezentujący klub Czarny Smok Wodzisław Śl. Kamil Woźny trenujący pod okiem Jacka Pasternaka i Krzysztofa Karczmarskiego zadebiutował w formule semi pro MMA wygrywając jednogłośną decyzją sędziów z Antonem Sysoievem reprezentującym barwy klubu Next Level Kluczbork.

Kamil Woźny z Wodzisławia Śl. wygrał na gali SCF 4 w Kępnie
Kamil Woźny zwyciężył z Antonem Sysoievem na gali SCF 4. fot. materiały prasowe

Kamil Woźny z Wodzisławia Śl. wygrał na gali SCF 4 w Kępnie

Po 3-rundowej walce, sędziowie jednogłośnie wskazali Kamila jako zwycięzcę pojedynku, zapisując na kartach sędziowskich wszystkie 3 rundy na jego konto.

Początkowo Kamil miał wyznaczonego innego przeciwnika o zupełnie innych warunkach fizycznych i innym sposobie prowadzenia walki. Na 4 tygodnie przed galą nastąpila zmiana rywala. Kontuzjowanego Macieja Strzeleckiego zastąpił Anton Sysoiev.

- Byliśmy już mocno zaawansowani z przygotowaniami pod konkretnego zawodnika gdy dotarła do nas wiadomość o nowym rywalu. Musieliśmy z dnia na dzień zmienić taktykę, bo nowy przeciwnik Kamila charakterystyką walki i warunkami fizycznymi był zupełnie inny niż Strzelecki - wspomina Jacek Pasternak.

Anton Sysoiev to wielokrotny medalista zawodów BJJ, ALMMA czy MMA Polska, mistrz Donbasu i Siewierodoniecka w boksie, trenujący obecnie w NEXT LEVEL Kluczbork - akademii sportów walki pod okiem Jana Bielawskiego.

Anton okazał się bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Jest bardzo wysoki i posiada bardzo duży zasięg rąk. Jego umiejętności bokserskie też stały na wysokim poziomie wspomina Pasternak.

- Ułożyliśmy taktykę pod takiego zawodnika i Kamil perfekcyjnie ją zrealizował. Często wchodził w klincz i korzystał ze swoich umiejętności zapaśniczych sprowadzając przeciwnika do parteru gdzie dominował. W 3 rundzie walka o włos mogła zakończyć się przed czasem ale Kamil nie podpalił się i do końca rundy kontrolował walkę nie dając przeciwnikowi okazji do odwrócenia wyniku pojedynku - podkreślają trenerzy.

Federacja Solo Combat Federation organizuje gale stricte sportowe. Nie zobaczymy tu pojedynków youtuberów. Jednym z włodarzy federacji jest Grzegorz Szulakowski, znany szerszej publiczności jako Szuli. Zawodnik znany z występów w KSW. Kamil Woźny został zakontraktowany podczas tegorocznego Szulicamp w Zakopanem, gdzie zrobił olbrzymie wrażenie na włodarzach federacji. Kamil na codzień trenuje w klubie Czarny Smok Wodzisław Śl. pod okiem Jacka Pasternaka i Krzysztofa Karczmarskiego oraz w raciborskim klubie Łamator pod okiem Kamila Tarnowskiego. Jego stylem bazowym jest kickboxing.

źródło: Czarny Smok

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].