Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piłka kobieca: Zawodniczki SWD Wodzisław Śląski z powołaniem do Reprezentacji Polski U-19

Patrycja Sarapata oraz Nicole Jendrzejczyk otrzymały powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski U-19. To wspaniałe wyróżnienie dla nich oraz dla klubu.

Piłka kobieca: Zawodniczki SWD Wodzisław Śląski z powołaniem do Reprezentacji Polski U-19
Dwie zawodniczki SWD Wodzisław z powołaniem do Reprezentacji Polski U-19. Fot. Z.Harazim

Polki rozpoczną zgrupowanie 30 marca w Woli Chorzelowskiej, gdzie przygotują się do trzech meczów eliminacyjnych ze Szwajcarią, Czechami i Serbią, które odbędą się w ciągu kilku kolejnych dni. Zwycięzca grupy awansuje do turnieju finałowego Mistrzostw Europy U-19.

To niewątpliwie bardzo ważny czas dla tych zawodniczek, ponieważ grając dla reprezentacji narodowej, mają szansę zdobyć cenne doświadczenie oraz pokazać swoje umiejętności na międzynarodowej arenie.

Program Turnieju:

5 kwietnia (środa) — Stalowa Wola

  • Polska - Szwajcaria, godzina 12:00
  • Serbia - Czechy, godzina 18:00

8 kwietnia (sobota) - Stalowa Wola

  • Polska - Czechy, godzina 12:00
  • Serbia - Szwajcaria , godzina 18:00

11 kwietnia ( wtorek) - Stalowa Wola

  • Polska — Serbia, godzina 12:00

11 kwietnia (wtorek) - Boguchwała 

  • Szwajcaria — Czechy, godzina 12:00

Wszystkie mecze będą dostępne na kanale Łączy Nas Piłka TV na platformie YouTube.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kodi (31.0. * .69) 16.03.2023 08:04

Gratulacje do obu pań