LKS Płomień Ochojec zwycięża nad Rymerem Rybnik w bardzo zaciętym spotkaniu [ZDJĘCIA]

Dzisiaj (19.03) odbył się mecz pomiędzy LKS Płomień Ochojec a Rymerem Rybnik. Mecz był bardzo zacięty i pełen emocji, a ostatecznie zwyciężyła drużyna Płomienia Ochojec z wynikiem 3:2. Widowisko odbyło się na sztucznej nawierzchni przy ul. Gliwickiej 72

LKS Płomień Ochojec zwycięża nad Rymerem Rybnik w bardzo zaciętym spotkaniu [ZDJĘCIA]
Płomień Ochojec w radości po strzeleniu zwycięskiej bramki. Fot: Z.Harazim

Już w 10. minucie meczu padła pierwsza bramka po uderzeniu Szlosarka z rzutu rożnego, który pokonał bramkarza Rymera Rybnik. Dzięki temu Płomień objął prowadzenie 1:0 i dążył do utrzymania tego wyniku do przerwy.

W drugiej połowie Rymer zaczął grać jeszcze lepiej i przejął inicjatywę na boisku, strzelając bramkę ze stałego fragmentu, dając wyrównanie wyniku na 1:1. Będąc mocno podbudowanym strzeleniem bramki drużyna Rymera nie poddawała się i starała się kreować jeszcze więcej akcji.

I tak oto dzięki składnemu  podprowadzeniu piłki w okolice 18 metra, Bober strzelił piękną bramkę, trafiając w samo okienko. Dzięki temu Rymer objął prowadzenie 2:1.

Jednak Płomień nie złożył broni i wciąż atakował. W końcu, po kontrze przeprowadzonej prawą stroną oraz dograniu w pole karne, faulowany zostaje Hulbój, co skutkuje rzutem karnym. Sam poszkodowany wykorzystuje tę sytuację i doprowadza do remisu 2:2.

Ostatnie minuty meczu były bardzo intensywne, ale to Płomień zdołał zdobyć zwycięską bramkę. Po składnej akcji piłkarzy i zagraniu piłki do Knesza w okolice pola karnego ten mija jednego rywala i uderza w światło bramki, dając swojej drużynie zwycięstwo 3:2.

Podsumowując, mecz był bardzo wyrównany, ale to drużyna Płomienia Ochojec wykazała się większą skutecznością i zdobyła zwycięskie gole. Ostatecznie Płomień zasłużenie wygrał ten zacięty pojedynek.

LKS Płomień Ochojec – Rymer Rybnik  3:2 (1:0)

1-0  Szlosarek.M

1-1 Molęda

1-2 Bober

2-2 Hulbój (rzut karny)

3-2 Knesz

Składy:

Płomień Ochojec: Filusz – Szlosarek, Hulbój, Szlosarek.M, Sokołowicz, Szlosarek.D, Orzechowski, Smołka, Sebastian, Baron, Majroczyk

Rymer Rybnik: Topa Andrzej — Pielorz Jakub ( 75 Kąkol Mateusz), Molęda Artur kpt., Łotecki Grzegorz, Moskal Marcin - Vynnychok Marko (87 Rutowicz Kamil), Gudov Grygoriy, Koźliński Łukasz, Plewka Mateusz (59 Koźliński Andrzej), Kosteczka Dominik (72 Gamrot Jakub), Bober Marcin

Rezerwa: Zabczyński Bartosz, Kotula Dawid

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Toudisport (37.248. * .36) 20.03.2023 11:17

Z tego co mi wiadomo znajdziesz autora bo nazwie przy zdjęciu oraz na Instagramie sport nowiny. Literówka się wkradła, bo w tekście jest ok z tego co widzę

~Fotograf_amator (89.151. * .221) 20.03.2023 09:20

Knesz, nie Kniesz. To raz. A miałbym też pytanie. Oczywiście zrozumiem, jeśli autor zdjęć nie zechce udzielić odpowiedzi. Czy można poznać sprzęt i nastawy na jakich wykonane zostały zdjęcia? Pozdrawiam.