Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pogrom w Syryni. Naprzód deklasuje rywala z Lysek [ZDJĘCIA]

Sobotni (1.04) mecz pomiędzy Naprzodem Syrynia a LKS Lyski zakończył się spektakularnym zwycięstwem gospodarzy z Syryni. 

Pogrom w Syryni. Naprzód deklasuje rywala z Lysek [ZDJĘCIA]
Wysokie zwycięstwo Naprzodu 32 Syrynia. Dwie bramki zdobył Artur Kuczera / Fot. Z.Harazim

Już od pierwszych minut meczu można było zauważyć, że Naprzód Syrynia jest zdecydowanie lepiej przygotowany do tego spotkania. Piłkarze z Syryni objęli prowadzenie, dzięki trafieniu Majszaka. I taki wynik pozostał do zakończenia pierwszej połowy.

W drugiej połowie meczu LKS Lyski próbowali odrobić straty, ale to właśnie Naprzód Syrynia utrzymywał inicjatywę. Piłkarze gospodarzy kontrolowali przebieg meczu, utrzymując wysokie tempo gry i tworząc niebezpieczne sytuacje pod bramką rywali. W efekcie tego, na listę strzelców wpisali się kolejno Kuczera (x2), Sowa oraz Walenko zapewniając drużynie z Syryni zwycięstwo 5:0.

Mecz Naprzód Syrynia — LKS Lyski był bardzo emocjonujący i ofensywny, z mnóstwem pięknych akcji i ciekawych zagrywek. Fani obu drużyn mogli cieszyć się z widowiska na wysokim poziomie, a zwycięstwo Naprzodu Syrynia z pewnością zostanie długo pamiętane przez kibiców.

Naprzód 32 Syrynia - LKS Lyski 5:0 (1:0)

1-0 Majszak

2-0 Kuczera

3-0 Kuczera

4-0 Sowa

5-0 Walenko

Składy:

Syrynia: Lupa — Sosna, Dzierżęga, Majszak, Błędowski, Bugla, Bugdoł, Sowa, Broda, Szpak, Kuczera

Rezerwa: Pluta — Bugla.M, Warzeszka, Walenko

Lyski: Wawoczny — Janus, Macinkowski, Wolski, Knura, Kuczera, Mościcki, Gołek, Nieszporek, Kłosek, Seemann

Rezerwa: Bierza, Wojciechowski, Bojdoł

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].