Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pietrowicki Start bez punktów w Krzanowicach [ZDJĘCIA]

Zajmujący dziewiąte miejsce w tabeli A klasy Podokręgu Racibórz Start Pietrowice Wielkie udał się w sobotę (06.05) do Krzanowic, gdzie stoczył bój z miejscową drużyną piłkarską.

Pietrowicki Start bez punktów w Krzanowicach [ZDJĘCIA]
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Krzanowic 4:0. Fot. Katarzyna Kubik

Kibice zgromadzeni na trybunach obiektu przy Cegielnianej nie mogli narzekać na brak emocji i goli. Niestety, z tych drugich mogli cieszyć się jedynie sympatycy gospodarzy, którzy już w pierwszej połowie dwukrotnie umieścili piłkę w siatce. Po przerwie sytuacja nie zmieniła się. Nadal to Krzanowice miały więcej z gry, co potwierdziły kolejnymi dwoma trafieniami. 

KS 1905 Krzanowice - LKS Start Pietrowice Wielkie 4:0 (2:0)

Bramki dla KS 1905 Krzanowice: Tomasz Wittek 2, Mateusz Koczy, Michael Daniszewski

KS 1905 Krzanowice: Mateusz Adamczyk, Marek Fojcik (Pascal Holajn), Szymon Gromotka, Sebastian Herber, Mateusz Koczy (Michael Daniszewski), Kamil Koliński, Mateusz Maleszewski, Robert Niewiera (Patryk Jasny), Mateusz Okrent, Tomasz Wittek (Tomasz Wittek), Dariusz Żurawik (Patryk Gorzawski)

Zawodnicy rezerwowi: Pascal Holajn, Paweł Jureczka, Przemysław Maleszewski

Trener: Tomasz Makarski

LKS Start Pietrowice Wielkie: Szymon Fleger (Filip Posmyk), Dominik Franczyk, Damian Herud, Michał Krutki, Patryk Kyrcz, Mateusz Majcherek (Adrian Chałupiński), Dawid Marcinek (Rafał Klobuczek), Sylwester Miazga, Jakub Moc, Paweł Szelepa (Maciej Kremzer), Jakub Ziemkiewicz

Zawodnicy rezerwowi: Mateusz Jegliczka, Marek Kocjan

Trener: Marek Klobuczek

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].