Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Michał Hołusza Wicemistrzem Polski najtwardszej formuły Kickboxingu K1

W tym jubileuszowym roku (18 lat działalności Klubu FC Ronin) to już drugi, po Jaśminie Szindler, medal Mistrzostw Polski Kickboxingu. Zawodnik Michał Hołusza wrócił do domu z wielkim wyróżnieniem. 

Michał Hołusza Wicemistrzem Polski najtwardszej formuły Kickboxingu K1
Po prawej, w okularach Michał Hołusza Wicemistrz K1, po lewej Artur Nowacki sparingpartner i kolega Michała, w środku trener, Robert Szindler

Michał Hołusza pochodzi z Wodzisławia Śląskiego. - To bardzo pracowity i sumienny, młody człowiek - mówi o zawodniku trener, Robert Szindler. - Znam i trenuję Michała chyba od 6 roku życia. Najpierw było Kung Fu, formy do muzyki i tricking. Do dzisiaj potrafi wykonać 540 czy b. twista. Potem trochę Pointa i Lighta - dodaje.

Szindler stwierdził, że to charakter prawdziwego wojownika zdecydował za Michała. - Jednak poszło w K1. Upór, wrodzony talent i niezwykła pracowitość umieściła Michała w tym miejscu, w którym jest teraz - mówi trener. - Brawa i gratulacje dla rodziców, bez których nie byłoby tego sukcesu. Podziękowania dla wspaniałych kibiców FC Ronin oraz sparingpartnera Artura, który również odebrał cenną lekcję z tych Mistrzostw - dodaje. 

Michał Hołusza na drugiej pozycji

Oficjalne wyniki

Nieco o wcześniejszym sukcesie Jaśminy Szindler

Zobacz także:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].