Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Krystian Stein z brązowym medalem na zawodach OAK Jiu-Jitsu Challenge 2

W sobotę 27 maja odbyły się kolejne zawody OAK Jiu-Jitsu Challenge 2 w Brazylijskim Jiu-Jitsu.

Krystian Stein z brązowym medalem na zawodach OAK Jiu-Jitsu Challenge 2
Fot. KS STEIN ACADEMY

Była to już druga edycja tej imprezy.

W zawodach brali udział zawodnicy z całej Polski, w tym trener rydułtowskiego klubu KS STEIN ACADEMY, Krystian Stein. Zawodnik wywalczył brązowy medal w kategorii brązowych i czarnych pasów GI w kategorii -94 kg.

To już trzeci medal w tym roku oraz piąty w przeciągu zaledwie pół roku, które wywalczył ten zawodnik oraz trener.

Już w czerwcu cały klub planuje kolejne starty.

źródło: KS STEIN ACADEMY


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Inżmamon (46.204. * .158) 29.05.2023 14:43

Promocja jak się patrzy

~Inżmamon (46.204. * .158) 29.05.2023 14:38

No to nieźle

~Magist3r (188.137. * .170) 29.05.2023 12:23

Szacunek za stawienie się na zawodach i wyjście na matę, jednak chyba trochę pokory by się przydało. Medal tak wywalczony, że pan Krystian stoczył jedną walkę (w kategorii, w której było 4 zawodników), którą przegrał z kretesem (nie zdobył ani jednego punktu, podczas gdy przeciwnik 15!) i tym samym zdobył 3 miejsce (ex aequo z jeszcze jednym zawodnikiem).
We wszystkim trzeba mieć umiar. W promowaniu własnej osoby również.