Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Naprzód 32 Syrynia z awansem do ligi okręgowej. Przyszłość Rogów pokonana w derbach [ZDJĘCIA]

W meczu derbowym drużyna Naprzód 32 Syrynia pewnie pokonała lokalnego rywala, Przyszłość Rogów, z imponującym wynikiem 3:0. Zwycięstwo to zapewniło Syryni awans do ligi okręgowej.

Naprzód 32 Syrynia z awansem do ligi okręgowej. Przyszłość Rogów pokonana w derbach [ZDJĘCIA]
Naprzód 32 Syrynia z awansem do ligi okręgowej. / Fot. Z.Harazim

W pełnym napięcia starciu między Syrnią a Rogowem, kibice zgromadzeni na stadionie byli świadkami prawdziwej piłkarskiej uczty. Obie drużyny dawały z siebie wszystko, lecz w dzisiejszym spotkaniu, to  Naprzód 32 Syrynia przez większość spotkania kontrolował przebieg wydarzeń na boisku. Ostatecznie to Syrynia triumfowała, zdobywając trzy bramki i nie tracąc przy tym ani jednego gola.

Zwycięstwo to oznacza awans drużyny Naprzód 32 Syrynia do ligi okręgowej — historyczny moment dla klubu i jego wiernych kibiców. Zespół, zgranych zawodników, teraz będzie miał okazję zmierzyć się z silniejszymi rywalami i zbudować jeszcze większą renomę wśród lokalnej piłki, a w szczególności kibiców. Oby nie popełniając tego samego błędu, co Dąb Gaszowice w obecnym sezonie. 


Naprzód 32 Syrynia — Przyszłość Rogów 3:0 (2:0)

1-0 Majszak 

2-0 Paprocki

3-0 Błędowski 

Składy: 

Syrynia: Pluta — Dzierżęga, Szpak, Majszak, Broda, Paprocki, Błędowski, Szpak.R, Bugdoł, Sowa, Kuczera

Rezerwa: Lupa — Sosna, Bugla, Warzeszka, Walenko, Bugla.D


Rogów: Bielski — Pietrasz, Wojtala, Jęczmionka.B, Stebel, Kozielski, Suchanek, Ciuberek, Rybarz, Studniczek, Michna

Rezerwa: Zychma — Czok, Rajman, Hajok, Kuczera, Bugla, Pruskowski, Kubica, Jęczmionka

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].