Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

VI Międzynarodowy Turniej Piłkarski im. Huberta Kostki w Markowicach [ZDJĘCIA][WIDEO]

10 czerwca na boisku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Raciborzu-Markowicach odbyła się VI edycja Turnieju Piłki Nożnej imienia Huberta Kostki. Poranny deszcz nie zraził do gry młodych piłkarzy.

VI Międzynarodowy Turniej Piłkarski im. Huberta Kostki w Markowicach [ZDJĘCIA][WIDEO]

W turnieju na dwóch boiskach zmierzyły się ze sobą zawodnicy z roczników 2012/2013. W turnieju udział brało 8 zespołów podzielonych na dwie grupy: UKS Hattrick Głuchołazy, KS Rafako Racibórz, Górnik Zabrze, Unia Racibórz, FC Hlucin (CZ), Chemik Kędzierzyn Koźle, Włókniarz Kietrz oraz gospodarze LKS 07 Markowice.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 1. Górnik Zabrze
 2. Włókniarz Kietrz 
 3. UKS Hattrick Głuchołazy
 4. Unia Racibórz
 5. LKS 07 Markowice
 6. FC Hlucin (CZ)
 7. KS Rafako Racibórz
 8. Chemik Kędzierzyn Koźle

Mecze półfinałowe:

 • Górnik Zabrze - UKS Hattrick Głuchołazy 2:1
 • Włókniarz Kietrz - Unii Racibórz 2:1

Wielki finał:

 • Górnik Zabrze - Włókniarz Kietrz 2:1
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].