Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Łamatorzy na podium Silesian Open Ju Jitsu [ZDJĘCIA]

W niedzielę 11 czerwca w Katowicach odbył się VI Silesian Open Ju Jitsu.

Łamatorzy na podium Silesian Open Ju Jitsu [ZDJĘCIA]
Fot. Łamator Racibórz

Był to jeden z najważniejszych turniejów Ju Jitsu w Polsce. Patronat nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Śląskiego, Wojewoda Śląski i Prezydent Miasta Katowice.

Impreza zgromadziła 288 zawodników z 43 klubów z całego kraju. Raciborski klub brazylijskiego jiu jiutsu Łamator reprezentowało ośmioro młodych zawodników, którzy wywalczyli w sumie dziewięć medali, startując w konkurencjach: Ne Waza Gi, Ne Waza No Gi i Fighting bez I fazy.

Oto wyniki:

ZŁOTO:

  • Fabian Kępa kat. -46 kg Fighting U14,
  • Tomasz Gocyła kat. -55 kg Fighting U14,
  • Kacper Gocyła kat. -81 kg Ne Waza Gi U18.

SREBRO:

  • Mieszko Adaszyński Nawłoka kat. -46 kg. Fighting U14,
  • Błażej Kozak kat. -60 kg Fighting U16,
  • Konrad Urbisz kat. -55 kg Ne Waza Gi U16,
  • Maciej Stein kat. -34 kg Ne Waza Gi U10.

BRĄZ:

  • Fabian Kępa kat. -46 kg Ne Waza Gi U14,
  • Konrad Urbisz kat. -55 kg Ne Waza No Gi U16.

Poza podium, po bardzo emocjonujących walkach znalazła się Laura Skibińska.

źródło: Łamator Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].