Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Turza Śląska przegrywa pierwszy baraż o 3. ligę, ale nadzieja wciąż żyje!

17 czerwca Unia Turza Śląska zmierzyła się w pierwszym barażowym spotkaniu ze Szczakowianką Jaworzno o awans do 3. ligi. Niestety, pomimo zaciętej walki, drużyna Turzy musiała uznać wyższość przeciwnika, przegrywając mecz 2:1.

Unia Turza Śląska przegrywa pierwszy baraż o 3. ligę, ale nadzieja wciąż żyje!
Unia Turza Śląska przegrywa w barażu o 3 ligę ze Szczakowianką Jaworzno. / (zdjęcie poglądowe) fot. Z.Harazim

Nie wszystko stracone

Mimo porażki, Unia Turza Śląska pokazała swoje umiejętności i determinację, co dało się zauważyć w 51. minucie, kiedy to M. Danieluk strzelił jedyną bramkę dla drużyny, dając prowadzenie w spotkaniu. Niestety w ostatnich 10 minutach spotkania Turza musiała uznać wyższość rywala, który zdobył dwie bramki. Ostatecznie to jaworzanie są teraz bliżej 3. ligi. 

Jednobramkowa przewaga

Przed Unią jeszcze drugie spotkanie, które odbędzie się za tydzień w Turzy Śląskiej, 21 czerwca o godz. 18:00. To będzie szansa dla drużyny, aby odrobić straty i odwrócić losy tej rywalizacji. Wiemy, że zawodnicy oraz kibice będą wspierać swój zespół, aby zapewnić odpowiednie wsparcie oraz ducha walki.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Majstersztyk (87.101. * .179) 18.06.2023 08:09
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Wygrać liga i baraż totalno głupota Pzpn

~Dddddaaa (185.135. * .159) 17.06.2023 21:34
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Zenon chciał wielką piłkę na wsi,oj...
P.s Tylko Odra!