Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piotr Hauder nie będzie trenerem Odry Wodzisław w nowym sezonie

Klub Odra Wodzisław ogłosił, że Piotr Hauder nie będzie kontynuował swoich obowiązków jako trener w nadchodzącym sezonie.

Piotr Hauder nie będzie trenerem Odry Wodzisław w nowym sezonie
Piotr Hauder nie jest już trenerem Odry Wodzisław / Fot.Z.Harazim

Piotr Hauder objął stanowisko szkoleniowca 19 października 2022 roku i przez 22 spotkania prowadził drużynę. Niestety, jego bilans to tylko 4 zwycięstwa, 5 remisów oraz 13 porażek. Trzeba również dodać, że Odra Wodzisław spadła do 4.ligi, co prawdopodobnie miało wpływ na decyzję o zmianie trenera.

Zmiany dotyczą również całego sztabu szkoleniowego, a więc asystenta Bartłomieja Sochy oraz trenerów Grzegorza Garbocza, oraz Marcina Pękały.

Zarząd klubu w tym tygodniu ma podać informacje na temat nowego sztabu szkoleniowego.

Zobacz również:

Odra Wodzisław - Klęska w 3. lidze, klub spada do 4. ligi 

Przegraliśmy ten sezon, wygramy kolejne - Odra Wodzisław odpowiada na krytykę

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Yyyy (31.161. * .214) 22.06.2023 08:43

Niewiadomo kto był byTrenerem w tym stracony klubie to i tak nic nie zmieni

~Kukis (31.0. * .86) 21.06.2023 16:34

Było do przewidzenia po fatalnym sezonie