Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Grupy młodzieżowe Unii Racibórz podsumowały sezon [ZDJĘCIA]

Dziś, 21.06., na boisku przy ulicy Łąkowej odbył się piknik piłkarski zorganizowany przez Unię Racibórz sp. z.o.o. Udział w nim wzięły cztery grupy wiekowe raciborskiej klubu, które w ten sposób podsumowały zakończony sezon.

Grupy młodzieżowe Unii Racibórz podsumowały sezon [ZDJĘCIA]
Dziś liczyła się przede wszystkim zabawa, a nie walka o wygraną.

Udział w wydarzeniu wzięły cztery najmłodsze grupy wiekowe raciborskiej Unii. Młodzi piłkarze rozgrywali mecze między sobą w ramach zabawy. Nie zabrakło także meczów rodzice kontra dzieci. Piłkarski piknik był formą podsumowania zakończonego sezonu. Mimo jego towarzyskiego charakteru nie brakowało emocji, ciekawych zagrań i goli. Te jednak nie były najważniejsze. 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~RadnyBezradny (46.134. * .236) 22.06.2023 19:37

Prezes KP był najlepszy. Lepiej niech wróci. A pilnik? Daremny! Towarzystwo wzajemnej adoracji się zebrało i spijało z dziubków. Organizacja daremna! Ale pyk, 8 tys złotych na konto prezesa wpadło.

~kibicunii (46.204. * .59) 22.06.2023 00:04

Jest pierwszy widoczny efekt.. mały, ale jednak. Organizacja pikników za prezesa KP to był dramat. Tu widać, że jest i będzie lepiej.