Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

AKTUALIZACJA Wypadek juniora ROW-u Rybnik na Drużynowych Mistrzostwach Polski [ZDJĘCIA]

TEKST AKTUALIZOWANY

W wypadku ucierpiał 18-letni Paweł Trześniewski. Doznał obrażeń klatki piersiowej.

Wypadek juniora ROW-u Rybnik na Drużynowych Mistrzostwach Polski [ZDJĘCIA]Daniel Wojaczek
Paweł Trześniewski obchodził swoje 18-te urodziny 28 lipca, natomiast 2 sierpnia doznał poważnego wypadku podczas turnieju w Rybniku.

2 sierpnia w Rybniku rozegrano III rundę ćwierćfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu.

W 11. wyścigu Kacper Grzelak z PSŻ-tu Poznań spowodował wypadek, w wyniku którego zawodnik ROW-u Paweł Trześniewski skończył wyścig pod dmuchaną bandą. Sędzia wykluczył Grzelaka. 18-latek z ROW-u został zabrany do karetki na noszach.

Wypadek Pawła Trześniewskiego (czerwony kask).

Komunikat nt. stanu zdrowia Pawła Trześniewskiego (2.08.2023 r.):

Stan zdrowia Pawła Trześniewskiego uczestniczącego w fatalnie wyglądającym wypadku u nas na torze podczas zawodów DMPJ jest ciężki, na ten moment stabilny. Paweł ma złamane trzy żebra z przemieszczeniem, cztery żebra bez przemieszczenia, odmę płuc oraz obrażenia wewnętrzne. Jest pod opieką lekarzy z WSS Rybnik. Jak poinformował nas lekarz prowadzący, nie ma bezpośredniego zagrożenia życia. Paweł pozostanie w szpitalu minimum tydzień. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Jutro około południa przekażemy kolejne informacje.

źródło: ROW Rybnik

Stan zdrowia Pawła Trześniewskiego jest określany jako ciężki, ale stabilny.

Wyniki turnieju:

  • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostróg - 43 pkt.
  • Motor Lublin - 33 pkt.
  • ROW Rybnik - 31 pkt.
  • InvestHousePlus PSŻ Poznań - 11 pkt.

II komunikat nt. stanu zdrowia Pawła Leśniewskiego (3.08.2023 r.):

Jest znaczna poprawa stanu zdrowia Pawła Trześniewskiego. Lekarze z WSS Rybnik opanowali trudną sytuację z wczorajszego popołudnia metodą farmakologiczną oraz drenażem obitych organów wewnętrznych. Paweł pozostanie w szpitalu przez około siedem dni. Jest w dobrym nastroju psychicznym i rwie się do powrotu na tor. Trzymamy kciuki.

źródło: ROW Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].