Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

4.liga: Katastrofalna porażka ROW-u Rybnik z GKS-em II Tychy [ZDJĘCIA]

W bolesnym starciu drugiej kolejki IV ligi, ROW Rybnik doznał sromotnej porażki z GKS-em II Tychy, przegrywając aż 0:6. Nieudany rzut karny oraz niekorzystna sytuacja kadrowa po czerwonej kartce wpłynęły na fatalny rezultat, a postawa zawodników ROW-u w drugiej połowie meczu pozostawiała wiele do życzenia.

4.liga: Katastrofalna porażka ROW-u Rybnik z GKS-em II Tychy [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Wysoka porażka w domowym spotkaniu ROW-u Rybnik z GKS II Tychy

Niewykorzystany rzut karny w 23. minucie w wykonaniu Jana Janika nie zwiastował jeszcze tak druzgocącej odsłony spotkania na niekorzyść rybniczan. Dodatkowo stracona bramka w 32. minucie sprawiła, że piłkarze ROW-u znaleźli się w defensywie i nie byli w stanie skutecznie nawiązać walki z przeciwnikiem.

Warto również podkreślić negatywny wpływ czerwonej kartki dla Piejaka (ROW) w 38. minucie na postawę drużyny. Grając w osłabieniu, ROW Rybnik miał trudności z utrzymaniem równowagi w linii defensywnej i był narażony na kolejne ataki przeciwnika, co skutkowało zdobyciem kolejnych bramek przez GKS II Tychy.

Trzeba również dodać, że 11 zawodników z pierwszej drużyny GKS-u Tychy wsparło dzisiaj swoje rezerwy. 

ROW 1964 Rybnik – GKS II Tychy 0:6 (0:1)

Bramki: Marcin Szpakowski 0:1, Denis Matyśkiewicz 0:2, Kacper Skibicki 0:3, Daniel Rumin 0:4 i 0:5, Kacper Żelazowski 0:6.

Składy:

ROW: Stanny — Janik, Chłodek, Piejak, Mandrysz, Balcer, Szewieczek, Piekarski, Kuczera, Pyrka, Brzeziński

Rezerwa: Guziuk, Papierok, Ubong, Porembski, Tomasik, Pielorz, Steiman, Włodarczyk, Dziezdic

Trener: Dawid Jóźwiak


Tychy: Kostrzewski — Słanek, Dijakovic, Skibicki, Rabiej, Machowski, Bieroński, Niewiarkowski, Szpakowski, Rumuin

Rezerwa: Ratuszny, Zarębski, Żelazowski, Orliński, Ploch, Oleksy, Matyśkiewicz, Pałasz, Oczkowski

Trener: Jarosław Zadylak

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~BklasaRybnik (31.0. * .106) 17.08.2023 22:48

Lebiody