Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

4.liga: Odra Wodzisław zwycięska w 4.kolejce rozgrywek [ZDJĘCIA]

Na własnym terenie Odra Wodzisław zdobyła swoje pierwsze ligowe zwycięstwo, pokonując drużynę Tempa Puńców 4:1.

4.liga: Odra Wodzisław zwycięska w 4.kolejce rozgrywek [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Odra Wodzisław wygrywa w 4.kolejce z Tempem Puńców

W emocjonującym starciu na swoim stadionie Odra Wodzisław zadała znaczący cios rywalom, zwyciężając drużynę Tempa Puńców 4:1. To pierwsze ligowe zwycięstwo na własnym terenie.

Już od pierwszych minut spotkania Odra dała do zrozumienia, że ma zamiar przejąć kontrolę nad grą. W efekcie po zaledwie trzech minutach gospodarze zdołali otworzyć wynik. Zdobyte dwie bramki przed przerwą dawały dobrą zaliczkę na drugą połowę. 

Drugie 45 minut przyniosły dalsze emocje i dynamiczną grę z obu stron. Odra nie zamierzała jednak spocząć na laurach. Dzięki skutecznej współpracy w ofensywie oraz solidnej defensywie gospodarze utrzymywali rywali z daleka od swojej bramki. Wysoka skuteczność Odry zaowocowała kolejnymi trafieniami, które pozwoliły zbudować komfortową przewagę nad rywalem. Ostatecznie drużyna z Puńcowa strzeliła jednego gola w 79. minucie. Aktualnie Odra Wodzisław została liderem IV ligi.

Odra Wodzisław — Tempo Puńców 4:1 (2:0)

1-0 Wilczek '3

2-0 Powroźnik '35

3-0 Grober '60

4-0 Powroźnik '64

4-1 Adamek '79


Odra Wodzisław:

Skład: Wrzosek - Grober, Słodowy, Kłosek, Wilczek, Pawełek, Kalisz, Roguła, Gajda, Powroźnik

Rezerwa: Kuszka - Grober.P, Grober.H, Nicpoń, Krzyżok, Waleczek, Laskowski, Kopała, Gącik

Tempo Puńców:

Skład: Huczała - Szlajss (66' Morys), Pszczółka, Rucki, Stasiak - Szczęsny, Olszar, Gabryś (66' K. Adamek), Mikołaj Tobiasz (75' Chamot), Michał Tobiasz (83' Majchrowski) - Legierski (46' Leśniewicz).

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
MGol 27.08.2023 12:51

Bramkę zdobył Piotr Grober.

gawliczekpiotr 27.08.2023 06:35

W 60 minucie na 3:0 Grober. Ale który?