Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Naprzód Syrynia odnosi zdecydowane zwycięstwo nad Ruchem Stanowice [ZDJĘCIA]

W imponującym widowisku na boisku Naprzodu Syrynia, lider rozgrywek, udowodnił swoją dominację, pokonując wicelidera Ruch Stanowice 2:0.

Naprzód Syrynia odnosi zdecydowane zwycięstwo nad Ruchem Stanowice [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Naprzód Syrynia pokonuje wicelidera na własnym boisku. Na zdjęciu strzelec pierwszego gola Mateusz Sowa

W emocjonującym starciu dwóch czołowych drużyn ligi okręgowej Naprzód Syrynia zyskał przewagę nad Ruchem Stanowice dzięki zwycięstwu na własnym terenie 2:0. Pierwsza bramka padła już w 7. minucie, gdy Mateusz Sowa wykorzystał znakomitą akcję lewą stroną boiska. Kolejną bramkę zobaczyliśmy dopiero w 87. minucie, gdzie na listę strzelców wpisał się Bugdoł Mateusz. Mecz był zdecydowanie pełen intensywnych momentów w drugiej połowie, ale drużyna ze Stanowic musiała uznać wyższość swojego rywala. Naprzód Syrynia zachowuje swoje prowadzenie jako lider rozgrywek, mając po 5. spotkaniach komplet punktów. 

Po meczu:

Mateusz Bugdoł strzelec drugiego gola dla Syryni
Mateusz Bugdoł strzelec drugiego gola dla Syryni

O kilka słów pomeczowych zapytaliśmy strzelca drugiego gola Mateusza Bugdoła:

Spotkanie bardzo wyrównane od początku tego meczu. Wiedzieliśmy, co drużyna Stanowic potrafi, taki bardzo siłowy zespół. Myślę, że od początku mecz był wyrównany, aczkolwiek sytuacji takich klarowniejszych było u nas więcej. W pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuacje. Bramkarz nawet mój strzał, taki sytuacyjny w pierwszej połowie dosyć dobrze obronił, chociaż nie ukrywam, że w drugiej połowie 15 minut przeciwnicy przejęli inicjatywę i musieliśmy troszeczkę przejść do defensywy, ale uważam, że przygotowanie fizyczne od początku tego sezonu jest po naszej stronie. Końcówkę przypieczętowaliśmy bramką i myślę, że jest jak najbardziej okej.

Naprzód Syrynia — Ruch Stanowice 2:0 (1:0)

1-0 Sowa '7

2-0 Bugdoł 87'

Składy:

Syrynia: Lupa — Korona, Jankowski, Majszak, Szpak, Sosna, Bugdoł, Paprocki, Sowa, Szpak.R, Kuczera

Rezerwa: Pluta, Dzierżęga, Walenko, Odrozek, Wolski, Bugla, Pytlik, Warzeszka, Błędowski

Stanowice: Błatoń — Drapacz, Kaczmarczyk, Przybyszewski, Suchiński, Reguła, Stopa, Adamkowski, Zombek, Wowra, Ziaja

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].