Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Wodzisław remisuje w domowym spotkaniu z Czechowicami [ZDJĘCIA]

W 6 kolejce spotkań IV. Ligi Śląskiej GR.II Odra Wodzisław zremisowała na własnym boisku z Czechowicami-Dziedzicami 1:1. 

Odra Wodzisław remisuje w domowym spotkaniu z Czechowicami [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Odra Wodzisław remisuje w 6. kolejce w domowym spotkaniu z Czechowicami-Dziedzicami

W meczu 6. kolejki Odra Wodzisław i Czechowice-Dziedzice stawili czoła sobie w zaciętym starciu, które zakończyło się podziałem punktów. Pierwszą bramkę zdobył dla Odry Wodzisław już w 8. minucie pojedynku Piotr Grober, wykorzystując sytuację z najbliższej odległości.

Jednakże goście nie zamierzali się poddawać i w drugiej połowie, już w 47. minucie, również trafili do siatki rywali, również z bliskiej odległości. Na listę strzelców wpisał się Konrad Bukowczan. Mimo dalszych starań obu drużyn wynik pozostał niezmieniony do ostatniego gwizdka sędziego, kończąc mecz wynikiem 1:1. Obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów, a kibice mogli cieszyć się z zaciętego widowiska na boisku.

Odra Wodzisław — MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1 (1:0)

1-0 - Grober.P  ('8)

1-1- Bukowczan.K ('47)

Składy:

ODRA: Wrzosek — Słodowy, Karwot, Wilczek, Kłosek, Grober.M, Kalisz, Pawełek, Grober.P, Gajda, Powroźnik

Rezerwa: Kuszka, Grober.H, Gącki, Polak, Roguła, Kopała, Waleczek, Krzyżok, Laskowski


MRKS: Riabowski — Sosna, Góralczyk, Kubica, Gajda, Kus, Bukowczan, Jonda, Wiśniowski, Ślosarczyk, Dragon

Rezerwa: Bielec, Jakubowski, Kawka, Mizera, Psilk, Shutak, Szymajda, Zych

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].