Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Łamator najlepszą drużyną Otwartych Mistrzostw Śląska w boksie, Muay Thai i K1

Aż 226 zawodników z 44 klubów wystartowało w minioną sobotę na Otwartych Mistrzostwach Śląska - SuperLiga w Bieruniu.

Łamator najlepszą drużyną Otwartych Mistrzostw Śląska w boksie, Muay Thai i K1
Fot. Łamator Racibórz

Raciborski Klubu Łamator zameldował się w Bieruńskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w 13-osobowym składzie.

Raciborzanie walczyli w turniejach K1, Muay Thai i boksu, a także w pojedynczych walkach w formułach pierwszego kroku. Łamatorzy pokazali świetną dyspozycję, dali mocne i emocjonujące walki, a wszystko to przełożyło się na wygranie klasyfikacji drużynowej.

Wyniki:

 • Kostiantyn Semenczenko - II.miejsce Boks AM 65kg,
 • Stanislav Mytsko - wygrana Boks Light 70,3kg,
 • Julia Mielnik Boks Light - brak przeciwniczki,
 • Fabian Dlugosch - II.miejsce Muay Thai AM 65,8kg,
 • Magdalena Fijałkowska - II.miejsce K1 AM 61,2kg,
 • Kamil Góralczyk - Boks light 83,9kg przegrana,
 • Jarosław Kinal - II.miejsce K1 Pro 77,1kg,
 • Varlami Arevadze - I.miejsce Muay Thai AM 61kg,
 • Giorgi Arevadze - II.miejsce K1 AM 68kg,
 • Jonatan Koczy - I.miejsce Boks AM 61kg,
 • Mariusz Fichna - Boks Light 102,1kg wygrana,
 • Tomasz Fryt - K1 light 83,9kg przegrana,
 • Tomasz Jabłonka - III.miejsce Boks AM 77,1kg.

Zawodników do rywalizacji przygotowali trenerzy: Dawid Maruniak, Jarosław Kinal, Tomasz Jabłonka i Robert Garbarz (zawodnicy Kostiantyn i Stanislav).

Na zwodach nie zabrakło raciborskich kibiców, którzy licznie stawili się aby dopingować Łamatorów. Zawodnicy nie zwalniają tempa i już przygotowują się do kolejnych zawodów oraz występów na galach.

źródło: Łamator Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].