Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dramatyczny remis Unii Turza Śląska z Karkonoszami Jelenia Góra - wpadka w ostatnich chwilach spotkania [ZDJĘCIA]

Unia Turza Śląska przypięła etykietę remisu na własne życzenie w starciu z Karkonoszami Jelenia Góra. Mecz, który rozpoczął się w równym tempie, przekształcił się w prawdziwą arenę chaotycznych wydarzeń w drugiej połowie.

Dramatyczny remis Unii Turza Śląska z Karkonoszami Jelenia Góra - wpadka w ostatnich chwilach spotkania [ZDJĘCIA]Z.Harazim
W 9. kolejce spotkania na szczeblu III ligi Unia Turza zremisowała z Karkonoszami Jelenia Góra

Wydarzenia na boisku z pewnością wywołają wiele dyskusji i pytania o przyczyny niespodziewanej utraty prowadzenia w ostatnich minutach gry. Sprawdźmy, co działo się na murawie podczas spotkania w Turzy Śląskiej.

Unia Turza Śląska prowadziła 1:0 w 29. minucie, a celnym strzałem w bramkę rywali popisał się Killian Benvidno. Wydawało się, że drużyna gospodarzy utrzyma tę przewagę do końca meczu, jednak dramaturgia rozegrała się w ostatnich chwilach spotkania.

W 90. minucie pojawił się bohater zespołu Karkonoszy Jelenia Góra — Paweł Niemienionek. To właśnie on, wykorzystując okazję, zapewnił swojej drużynie cenny punkt, zdobywając bramkę w decydującym momencie meczu.

Po 9.kolejkach Unia zajmuje 16.miejsce w tabeli, co oznacza, że na dzień dzisiejszy jest w strefie spadkowej III ligi grupy 3.

Unia Turza Śląska — Karkonosze Jelenia Góra 1:1 (1:0)

1-0  Killian Benvidno 29. min

1-1  Niemienionek Paweł 90. min

Składy:

Unia Turza: Gorel — Bodzioch, Jary, Orzeł, Mazur, Wenglorz, Witkowski, Benvindo, Gałecki, Wysiński, Brychlik

Rezerwa: Marcin Musioł, Mikołaj Polczyk, Arkadiusz Woś, Dominik Klimkiewicz, Sławomir Musiolik

Karkonosze Jelenia Góra: Fosciak — Kuźniewski, Posacki, Niemienionek, Maciejewski, Kocot, Pojasek, Sierpnia, Bronisławski, Radziemski, Tokarz

Rezerwa: Malec — Firmanty, Gil, Siudak, Jaros, Chmielewski, Ratajski, Milewski, Kulchawy

Widzów: 300

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Tokiyy (31.0. * .198) 25.09.2023 14:54

Boisko ma wymogi na 3 ligę. Szatnie już niekoniecznie

~Daro13 (37.248. * .248) 25.09.2023 10:15

Taki obiekt dopuszcza się do 3ligi??? Dziwne to