Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Krzanowice z 6 zwycięstwem na koncie po meczu z Pawłowem [ZDJĘCIA]

W sobotnim meczu 14 kolejki A klasy (Podokręg Racibórz) KS 1905 Krzanowice zmierzył się z LKS Pawłów. Drużyna z Krzanowic pokonała Pawłów, co dało im 3 punkty w tabeli.

Krzanowice z 6 zwycięstwem na koncie po meczu z Pawłowem [ZDJĘCIA]

LKS Pawłów – KS 1905 Krzanowice 1:4 (0:2)

Bramki: 

  • Pawłów: Mateusz Pientka (bramka samobójcza) 10., Paweł Woniakowski (rzut karny) 80.,
  • Krzanowice: Tomasz Wittek 18., Dariusz Żurawik 75., Mateusz Koczy 93.,

Żółte kartki:  Mateusz Adamczyk, Pascal Holajn, Sebastian Herber, Maciej Pendzich

Krzanowice: Mateusz Maleszewski, Bartosz Chryckiewicz, Sebastian Herber, Mateusz Adamczyk, Szymon Gramotka, Tomasz Wittek, Mateusz Okrent, Robert Jegiera, Patryk Jasny, Pascal Holajn, Dariusz Żurawik

Rezerwa: Mateusz Matejasik, Marek Fojcik, Rafał Fojcik, Mateusz Koczy, Tomasz Pieczarek, Rafał Nahlik

Pawłów:  Marek Świrzewski, Mateusz Pientka, Maciej Jendrzejewski, Mateusz Goral, Adam Jurczyk, Mateusz Trzęsiński, Mikołaj Tapper, Bartosz Dominik, Bartosz Trębacz, Patrick Gwóźdź, Maciej Pendzich

Rezerwa: Ryszard Jasny, Paweł Woniakowski, Łukasz Topla, Maciej Kozicki

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].