Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pucharowe zmagania już 18 listopada w Wodzisławiu Śląskim. Mecz Odra Wodzisław - ROW Rybnik z kibicami gości

W najbliższą sobotę, 18 listopada o godzinie 16:30, na boisku w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się niezwykle ważne spotkanie pucharowe na szczeblu podokręgu Rybnik. Mecz pomiędzy Odrą Wodzisław i ROW-em Rybnik. Jednak przed tym widowiskiem, o godzinie 13:00, na boisku zobaczymy również mecz drużyny kobiecej SWD Wodzisław Śląski.

Pucharowe zmagania już 18 listopada w Wodzisławiu Śląskim. Mecz Odra Wodzisław - ROW Rybnik z kibicami gościZ.Harazim
Zapowiedź spotkania pomiędzy Odrą Wodzisław i ROW-em Rybnik
  • SWD Wodzisław Śląski rozegra swój mecz przed pucharowym starciem
  • Kibice z Rybnika na sektorze gości w Wodzisławiu Śląskim 
  • Zapowiedź spotkania Odra Wodzisław — ROW Rybnik

Spotkanie pucharowe pomiędzy ROW-em Rybnik a Odrą Wodzisław wzbudza ogromne emocje wśród kibiców obu drużyn. To starcie jest nie tylko ważne dla samych piłkarzy, ale także dla całej społeczności sportowej w naszym regionie. Jeżeli popatrzymy na zmagania obu drużyn w lidze, to możemy wywnioskować, że to będzie raczej byt o utrzymanie niż walka o najwyższe cele. 

SWD Wodzisław Śląski na rozgrzewkę

Mecz drużyny kobiecej SWD Wodzisław Śląski, który odbędzie się wcześniej tego samego dnia, jest doskonałą szansą, aby pokazać, że piłka nożna nie jest zarezerwowana wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety również mają talent i pasję do tego sportu, a ich umiejętności zasługują na uwagę i szacunek. Dlatego też przed głównym starciem pucharowym na płycie boiska zostanie rozegrany mecz Orlen 1 ligi kobiet pomiędzy zawodniczkami z Wodzisławia oraz Checz Marcus Gdynia, które odbędzie się w ramach 11. kolejki rozgrywek. Trzeba przyznać, że w tym sezonie SWD Wodzisław nie radzi sobie za dobrze w lidze, aczkolwiek miejmy nadzieję, że sobotnie spotkanie doda dużo emocji piłkarskich wśród zgromadzonych fanów już przed godziną 13:00 na stadionie przy ul. Bogumińskiej.  

Kibice z Rybnika na sektorach w Wodzisławiu

Sektor gości na stadionie w Wodzisławiu Śląskim

Ktoś by pomyślał, że to niemożliwe, a jednak po kilkunastu latach kibice gości wracają na stadion, aby w pełni dopingować swój zespół. Czy to jest jednorazowy zabieg ze strony włodarzy Odry Wodzisław? Czy jednak będziemy mieli okazję od przyszłej rundy mieć możliwość oglądania więcej sympatyków gości na stadionie w Wodzisławiu? 

200 wejściówek przeznaczono kibicom z Rybnika na to spotkanie, co z pewnością będzie dodatkowym atutem podczas rozgrywania pucharowego spotkania. Wsparcie jednak jest niewątpliwym atutem dla drużyny, która gra na wyjeździe, tym bardziej w derbowym pojedynku.

Wejście na sektor gości w Wodzisławiu Śląskim

Mecz podwyższonego ryzyka zapowiedzią derbów 

Obydwie drużyny nie tylko rywalizują o punkty w lidze, ale także o miano najlepszego zespołu w regionie. Wodzisławska pasja spotka się z rybnicką determinacją, a trybuny, pomimo ograniczeń (co do ilości gości) związanych z ryzykiem, z pewnością będą wypełnione po brzegi gorącymi emocjami.

Czy Odra utrzyma swoją dominację, czy może ROW zaskoczy rywala? Tego dowiemy się już niedługo, a atmosfera na stadionie zapowiada się gorąca. Nie przegapcie tego piłkarskiego święta i przygotujcie się na emocje podczas pucharowych derbów.

Zobacz również:

Derby dla Odry w spotkaniu z ROW-em Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].