Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Fryderyk Dąbal znów powalczy na SilesianMMA 13

Już w pierwszą sobotę grudnia odbędzie się kolejna edycja największej federacji w naszym regonie – Silesian MMA 13. To już trzecia odsłona tego wydarzenia w Rybniku. Ponownie na ringu stanie Fryderyk Dąbal, którego ostatnia walka z Arkadiuszem Gąsiorkiewiczem została przerwana. Teraz będzie to szansa na rewanż. 

Fryderyk Dąbal znów powalczy na SilesianMMA 13
Fryderyk Dąbal zaprasza do obejrzenia swojej walki podczas Silesian MMA 13

Fryderyk Dąbal znów powalczy na SilesianMMA 13

- To będzie walka Czarny Smok kontra Rybnickie Centrum Sportów Walki. Czekamy na ten rewanż po przerwanej walce, kibicując Fryderykowi - zapowiada Bogdan Milion z klubu Czarny Smok z Wodzisławia Śląskiego. 

- Do walki przygotowuje mnie trener Jacek Pasternak. Sporty walki trenuję od 13 lat, zacząłem w Raciborzu, od razu od współczesnego MMA. W 2019 roku przeniosłem się do Wodzisławia Śląskiego, gdzie już trenuję piąty rok - mówi Fryderyk Dąbal, zapowiadając, że w jego narożniku towarzyszyć mu będą trener Jacek Pasternak oraz właściciel "Czarnego Smoka" Bogdan Milion. 

Gala SilesianMMA 13 odbędzie się w Rybniku-Boguszowicach już w sobotę 2 grudnia. Bilety dostępne online: https://silesianmma.superboss.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].