Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborzanie na Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ju Jitsu

W sobotę 27 stycznia odbyły się w Katowicach Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ju Jitsu Sportowym. W imprezie wzięło udział 402 zawodników z 43 klubów.

Raciborzanie na Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ju Jitsu
Fot. Łamator Racibórz

Raciborski klub brazylijskiego jiu jitsu Łamator reprezentowało 10 młodych zawodników, z czego czworo walczyło w Turnieju Młodych Mistrzów dla najmłodszych. Raciborzanie walczyli w dwóch kategoriach - Ne Waza Gi i Fighting bez pierwszej fazy.

Oto wyniki:

ZŁOTO:

  • Kacper Gocyła kat. -85 kg Ne Waza Gi U21,
  • Bartosz Holesz kat. -40 kg Ne Waza Gi U16,
  • Mieszko Adaszyński Nawłoka kat. -56 kg Ne Waza Gi U14,
  • Mieszko Adaszyński Nawłoka kat. -56 kg Fighting bez I Fazy U14.

SREBRO:

  • Samuel Tomaszewski Handall kat. -36 kg Fighting bez I Fazy U12,
  • Fabian Kępa kat. -48kg Ne Waza Gi U16.

BRĄZ:

  • Stanisław Urbaś kat. -36 kg Ne Waza Gi U10,
  • Fabian Kępa kat. -48 kg Fighting bez I Fazy U16.

Poza podium, po bardzo emocjonujących walkach uplasowali się: Tymon Jagiełło, Tomasz Nowak, Maksymilian Dudek i Michał Kwaśniewski.

źródło: Łamator Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].