Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

XI Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz [ZDJĘCIA]

Turniej to nie tylko rywalizacja, ale również doskonała okazja do integracji firm oraz instytucji biorących w nim udział. Polecamy fotorelację z imprezy.

XI Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz [ZDJĘCIA]Jakub Kwiatkowski
Rywalizację o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz na XI Turnieju Siatkarskim w hali widowiskowo-sportowej OSiR wygrała drużyna Eko-Okna.

Turniej odbył się 9 marca 2024 roku w hali widowiskowo-sportowej OSiR przy ul. Łąkowej 31 w Raciborzu. W programie imprezy przewidziano nie tylko emocjonujące mecze, ale również atrakcyjne nagrody oraz wiele innych niespodzianek dla uczestników i widzów. Drużyny, które wzięły udział w rozgrywkach podzielono na dwie grupy:

 • Grupa A: Tokai Cobex, Policja, Zakład Karny, Straż Pożarna, Miasto R-rz
 • Grupa B: Straż Graniczna, Eko-Okna, Henkel, Wodociągi Raciborskie.

W meczu finałowym zmierzyły się ze sobą zespoły Eko Okien oraz Zakładu Karnego w Raciborzu. Po emocjonujących dwóch setach, które zaowocowały remisem, w tie breaku zwyciężył zespół Eko-Okna.

Wyniki zawodów (miejsca):

 1. Eko-Okna
 2. Zakład Karny w Raciborzu
 3. Tokai Cobex
 4. Henkel
 5. Straż Graniczna
 6. Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu
 7. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu
Miasto Racibórz
Wodociągi Raciborskie
Najlepszymi zawodnikami poszczególnych drużyn byli:
 1. Szymon Gerlich
 2. Daniel Cieślik
 3. Marcin Gonsior
 4. Dawid Marcisz
 5. Konrad Nycz
 6. Dariusz Szerszunowicz
 7. Paweł Fabian
Grzegorz Kawalec
Rafał Paul
Natomiast MVP całego turnieju został Adrian Marasik.
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].