Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

IV LIGA: ROW 1964 Rybnik deklasuje LKS Tworków w 18. kolejce spotkań [ZDJĘCIA]

ROW 1964 Rybnik pokonał LKS Tworków 5:1 w meczu 18. kolejki IV ligi grupy II.

IV LIGA: ROW 1964 Rybnik deklasuje LKS Tworków w 18. kolejce spotkań [ZDJĘCIA]Z.Harazim
ROW Rybnik wygrywa z LKS Tworków w 18. kolejce spotkań IV. ligi
  • ROW 1964 Rybnik pokonał LKS Tworków 5:1 w sobotnim meczu
  • Arystydes Pachucy strzela dwie bramki
  • Rybniczanie odwrócili losy meczu po wczesnym prowadzeniu gości

Mecz na boisku przy ul. Gliwickiej rozpoczął się pod dyktando gości, którzy już w 12. minucie wyszli na prowadzenie po trafieniu Jakuba Przygody. Rybniczanie nie dali się jednak zaskoczyć i w 26. minucie wyrównali stan gry za sprawą gola Arystydesa Pachucego. Jeszcze przed przerwą David Ubong James ustalił wynik na 2:1 dla ROW-u 1964.

Rybnicka drużyna nie zwolniła tempa i w drugiej połowie zdominowała mecz, zdobywając kolejne trzy bramki. W 71. minucie Kamil Spratek podwyższył na 3:1, a w 72. minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Arystydes Pachucy. Końcowy cios drużynie z Tworkowa zadał w 74. minucie Jakub Dankowski, ustalając wynik meczu na 5:1 dla ROW-u 1964.

ROW 1964 Rybnik — LKS Tworków 5:1 (2:1)

0-1 Jakub Przygoda 12 min.

1-1 Arystydes Pachucy 26 min.

2-1 David Ubong James 35 min.

3-1 Kamil Spratek 71 min.

4-1 Arystydes Pachucy 72 min.

5-1 Jakub Dankowski 74 min.

Składy:

ROW: Szymecki — Dankowski, Janik, Mandrysz, James, Chłodek, Włodarczyk, Piekarski, Spratek, Pachucy, Knapik

Trener: Dawid Jóźwiak

LKS: Salamon. K — Kochan, Zacharko, Kuczok, Wanglorz, Salamon. P, Szewczyk, Ziemkiewicz, Przygoda, Cerkowniak, Krzyżok

Trener: Marcin Ćwikliński

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Yyyy (84.82. * .142) 24.03.2024 21:13

Kibiców rowu zaboli mnostwo Haha