Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Turza bezradna w starciu ze Stilonem Gorzów - punkty uciekają gospodarzom [ZDJĘCIA]

Unia Turza Śląska doznała porażki 0:1 w meczu ze Stilonem Gorzów po rozczarowującym występie w pierwszej połowie. Pomimo poprawy w drugiej części gry, nieudane próby, w tym niecelny rzut karny Sławomira Musiolika oraz niewykorzystana okazja przez Gałeckiego, przyniosły drużynie Turzy jedynie utratę ważnych punktów. 

Unia Turza bezradna w starciu ze Stilonem Gorzów - punkty uciekają gospodarzom [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Unia Turza traci kolejne punkty w starciu z Stilonem Gorzów w 25.kolejce

Unia Turza Śląska nie zdołała wyjść zwycięsko ze starcia z zespołem Stilonu Gorzów, przegrywając 0:1. Pomimo lepszej gry w drugiej części meczu, kiedy to Unia stworzyła kilka obiecujących okazji, nie zdołali oni pokonać skutecznej obrony Stilonu. Największą szansę na wyrównanie wyniku mieli po przyznaniu rzutu karnego w 55. minucie, jednak Sławomir Musiolik nie trafił do siatki (video na naszym Instagramie). Pechowy występ Unii, której brak skuteczności po raz kolejny kosztował utratę cennych punktów. Pomimo dwóch stuprocentowych akcji z udziałem Gałeckiego i Musiolika, drużyna Turzy nie zdołała odwrócić losów meczu na swoją korzyść, opuszczając boisko z gorzkim smakiem porażki.

Dariusz Kłus - trener Unii Turza Śląska
Dariusz Kłus - trener Unii Turza Śląska

Po meczu rozmawiamy z trenerem Unii — Dariuszem Kłusem:

Dariusz Kłus pomeczowa wypowiedź.mp3

Co dzieje się z Aboubacar Sidiki Condé ?

Aboubacar Sidiki Condé.mp3

Unia Turza Śląska — Stilon Gorzów Wielkopolski 0:1 (0:1)

Bramki: Drozdowicz 0-1

Składy:

Turza: Musioł — Orzeł, Wramba, Musiolik, Gałecki, Wysiński, Klimkiewicz, Witkowski, Groborz, Bodzioch, Strączek

Rezerwa: Szelong — Polczyk, Szymała, Mazur, Wenglorz, Franiczek, Chęciński, Zawierucha, Woś

Stilon: Czajor — Mączyński, Wenerski, Fediuk, Olszewski, Vaskov, Łuszkiewicz, Wiśniewski, Matuszewski, Kaczor, Drozdowicz

Rezerwa: Szymaniuk — Karoń, Demianenko, Kaniewski, J.Kaczor, Grudnik, Gibert

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Podkibic (31.0. * .247) 15.04.2024 11:36

Czy ja mam tylko takie wrażenie, czy dział sportu w redakcji nowin ożył i to bardzo. W szczególności jeżeli chodzi o zdjęcia i relacje.