Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborski Test Sprawności. Justyna Święty-Ersetic wyróżniła młodych raciborzan ze sportowym zacięciem [ZDJĘCIA]

11 maja na terenie Hali lekkoatletycznej ZSOMS w Raciborzu odbył się Raciborski Test Sprawności. Była to doskonała okazja dla dzieci, aby sprawdzić swoje umiejętności fizyczne i rywalizować z rówieśnikami. 

Raciborski Test Sprawności. Justyna Święty-Ersetic wyróżniła młodych raciborzan ze sportowym zacięciem [ZDJĘCIA]Jakub Kwiatkowski
Raciborski Test Sprawności, 11.05.2024.

Dzieci zostały podzielone na grupy wiekowe. Konkurencje  dostosowano  do ich wieku. Sprawność uczestników została sprawdzona m.in. w takich konkurencjach jak: przeskoki po materacach, wejście na skrzynię czy przejście pod linami. Nagrody w postaci odznak sprawności, upominków i medali czekały na uczestników.

Zmaganiom dzieci przyglądali się mistrzyni olimpijska Justyna Święty-Ersetic oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu Marcin Kunicki, którzy wręczyli nagrody i dokonali dekoracji.

Raciborski Test Sprawności został zorganizowany przez ZSOMS w Raciborzu oraz Akademia Ruchu Piotra Żurawika.

Piotr Żurawik o II edycji Raciborskiego Testu Sprawności.

Ludzie

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wreszcie (94.254. * .169) 11.05.2024 20:08
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem