Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mykhailo Mayer wygrał na gali MMA w Mysłowicach [ZDJĘCIA]

25 maja w Mysłowicach odbyła się trzecia edycja gali Warriors MMA. Na imprezie tej świetną dyspozycję zaprezentował zawodnik raciborskiego Łamatora Mykhailo Mayer, który zmierzył się ze zwycięzcą poprzedniej gali, Michałem Lisem.

Mykhailo Mayer wygrał na gali MMA w Mysłowicach [ZDJĘCIA]
Fot. Łamator Racibórz

Walka toczyła się w formule MMA semi-pro w kategorii 77kg. Raciborzanin świetnie realizował założenia taktyczne, skutecznie rozbijając przeciwnika w stójce.

Walka przebiegała w zawrotnym tempie przy obustronnej wymianie ciosów, a po trzech rundach sędziowie jednogłośnie zdecydowali o zwycięstwie Mykhaila. Oprócz wielu ekscytujących starć w walce wieczoru zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy dzielą ten sam przydomek. Z jednej strony był to były mistrz wagi piórkowej KSW Artur "Kornik" Sowiński, który jako pierwszy zdobył pas największej polskiej organizacji w dywizji do 66 kg, w 2015 roku pokonał Klebera Koike Erbsta, a rok później w drugiej obronie tytuł odebrał mu Marcin Wrzosek.

Teraz jego rywalem był zawodnik dobrze znany z walk na gołe pięści Michał "Kornik" Kornacki, którego można było oglądać na galach WOTORE i Krwawego Sportu. Zwyciężył były mistrz KSW. Na gali nie zabrakło gości specjalnych takich jak Mamed Khalidov, Mini Majk, Patryk "Wielki Bu" Masiak, czy strongman, członek popularnej Strong Ekipy Konrad Karwat, a także kolejny Raciborzanin wychowanek Łamatora, a obecnie aktor, prezenter i konferansjer Olaf Neumann.

źródło: Łamator Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].