Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Racibórz tętni dobrem. Bieg i krwiodawstwo w Arboretum Bramy Morawskiej [ZDJĘCIA]

W sobotę 1 czerwca w Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu odbyło się wydarzenie pod nazwą "Racibórz tętni dobrem". To sportowa rywalizacja, integracja z innymi oraz honorowe krwiodawstwo w jednym. 

Racibórz tętni dobrem. Bieg i krwiodawstwo w Arboretum Bramy Morawskiej [ZDJĘCIA]Jakub Kwiatkowski
"Racibórz tętni dobrem" 01.06.2024

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w biegu na dystansach od 450 m dla dzieci do 4500 m dla dorosłych, ciesząc się urokiem otoczenia parkowego i sportowym wyzwaniem. Dodatkowo, mobilna akcja krwiodawstwa była sposobnością do dzielenia się krwią z osobami potrzebującymi, ratującymi zdrowie i życie. Po zakończeniu biegu uczestnicy otrzymali medale i puchary, które stanowiły symboliczne podziękowanie za ich zaangażowanie i wysiłek w pomoc innym.

Organizatorami byli: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu oraz OSiR Racibórz.

Zwycięzcy w kategorii - kobiety

  1. Blanka Tuleja,
  2. Monika Nawrat-Krupa,
  3. IlonaUrbainska

Zwycięzcy w kategorii - mężczyźni

  1. Alan Żandarski,
  2. Piotr Krupa,
  3. Uczestnik anonimowy

Wyniki zawodów (wszyscy uczestnicy biegu na 4,5 KM):

Racibórz tętni dobrem 4,5 KM

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].