Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Naprzód Rydułtowy zwycięża z Wichrem Wilchwy i awansuje do ligi okręgowej [ZDJĘCIA]

Naprzód Rydułtowy pokonał na własnym boisku Wicher Wilchwy i awansował do klasy okręgowej. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Igor Sobala w pierwszej minucie spotkania.

 Naprzód Rydułtowy zwycięża z Wichrem Wilchwy i awansuje do ligi okręgowej [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Naprzód Rydułtowy z awansem do ligi okręgowej
  • GKS Naprzód 23 Rydułtowy wygrał z Wichrem Wilchwy 1:0.
  • Bramkę w pierwszej minucie zdobył Igor Sobala.
  • Wygrana oznacza awans do ligi okręgowej.

W dniu dzisiejszym, na boisku pełnym sportowej pasji, GKS Naprzód 23 Rydułtowy podejmował na własnym boisku Wicher Wilchwy. Od samego początku spotkania, to drużyna Naprzodu  okazała się lepszym kreatorem, bo za sprawą przeprowadzonej szybkiej akcji wyszli już na prowadzenie w pierwszej minucie, gdzie na listę strzelców wpisał się IGOR SOBALA. Choć była to jedyna bramka w dzisiejszym spotkaniu, emocji nie brakowało. Naprzód Rydułtowy mógł wygrać to spotkanie wynikiem 3:0, lecz w dwóch sytuacjach sam na sam z bramkarzem sytuacji nie wykorzystał Daniel Janosz (Naprzód). 

W przerwie meczu rozstrzygnięty został konkurs (wcześniej ogłoszony) na zaprojektowanie wejściówki na mecz. W konkursie udział wzięli uczniowie rydułtowskich szkół podstawowych, a zwycięska praca została wykorzystana jako dzisiejszy bilet. Autorką projektu została Magdalena Gajewska. 

Zwycięski projekt biletu na mecz Naprzód - Wicher

Magdalena Gajewska - autorka zwycięskiego projektu

Awans do ligi okręgowej to ogromny sukces dla GKS Naprzód 23 Rydułtowy. To zwieńczenie ciężkiej pracy całego zespołu, sztabu szkoleniowego, a także ludzi związanych z klubem. 


GKS Naprzód 23 Rydułtowy — Wicher Wilchwy 1:0 (1:1)

1 - 0 Igor Sobala ('1) 

Składy

Naprzód: Svintsitskyi - Sodo, Owczarek, Buliński, Gryboś, Brzoska, Gunia, Molek, Piotrowski, Stebel, Sobala 

Rezerwa: Gołek, Mucha, Świątek, Janosz.M, Janosz.D, Jaśkiewicz, Jureczko, Kosmider, Szulczyk

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Tomuś@82 (87.101. * .97) 01.06.2024 21:37

"Tubera" Wilchwy!