Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW 1964 Rybnik przegrywa na własnym boisku ze Spójnią Landek [ZDJĘCIA]

ROW Rybnik w dramatycznych okolicznościach przegrywa na własnym stadionie ze Spójnią Landek 0:2. Gospodarze mieli wiele okazji do zdobycia bramki, ale zabrakło im skuteczności.

ROW 1964 Rybnik przegrywa na własnym boisku ze Spójnią Landek [ZDJĘCIA]Z.Harazim
Przegrana ROW-u Rybnik ze Spójnią Landek przybliża drużynę do spadku z IV ligi.

Obie drużyny miały swoje momenty, ale brakowało im konkretów w ofensywie. W 17. minucie na prowadzenie wyszła Spójnia Landek. Po błędzie w defensywie gospodarzy, Koki Togitani wykorzystał dogodną sytuację i strzelił gola. ROW Rybnik starał się odrobić straty, ale wszelakie strzały mijały bramkę gości. Nieskuteczna linia defensywa jak i ofensywa rybniczan podczas dzisiejszego spotkania. 

W drugiej połowie gospodarze ruszyli do ataku z jeszcze większym impetem. Stworzyli sobie kilka dogodnych okazji, ale zabrakło im zimnej krwi w wykończeniu akcji. Z kolei Spójnia Landek umiejętnie kontrowała przebieg spotkania i w 75. minucie podwyższyła prowadzenie na 2:0, a na listę strzelców wpisał się Wojciech Pisarek.

Niezwykle frustrujący dla kibiców ROW-u Rybnik może być brak skuteczności ich drużyny, zwłaszcza pod koniec meczu, kiedy to formacja obrony Spójni okazała się nie do przejścia. Po dzisiejszej porażce ROW Rybnik znajduje się w trudnej sytuacji, stając się jednym z głównych kandydatów do spadku z 4 ligi. W grze pozostają tylko matematyczne szanse, aby się utrzymać. 

ROW 1964 Rybnik — Spójnia Landek 0:2 (0:1)

0-1 - Koki Togitani (17')

0-2 - Wojciech Pisarek (75')

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Taktrzymac (91.192. * .96) 03.06.2024 11:49

Miejsce Rybnika jest w A klasie i większość to popiera. Dobre lata się skończyły pod każdym względem. Jeszcze kopalnie zlikwidują i będzie biedota .