Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bieg o puchar burmistrza Krzanowic. Kto był najszybszy? [ZDJĘCIA]

9 czerwca, w słoneczne popołudnie, przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borucinie odbył się rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych.

Bieg o puchar burmistrza Krzanowic. Kto był najszybszy? [ZDJĘCIA]ZSP Borucin
Bieg zgromadził dzieci w różnym wieku

Jedną z głównych atrakcji imprezy był tradycyjny bieg o Puchar Burmistrza, w którym uczestniczyły najmłodsi mieszkańcy. Zwycięzcy zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Wśród dziewcząt w roczniku 2011 – 2013 triumfowała Emilia Michniak, na drugim miejscu uplasowała się Martyna Gorus, a trzecią pozycję zajęła Wiktoria Plura. Wśród chłopców tego samego rocznika pierwsze miejsce zdobył Kevin Buczek, drugie Marcel Matkowski, a trzecie Fabian Buczek. Natomiast dziewczęta w roczniku 2014 – 2016 na czele zestawienia znalazła się Emilia Oszuścik, na drugiej pozycji Marta Lasek, a na trzeciej Emilia Plura. W kategorii chłopców rocznika 2014 – 2016 pierwsze miejsce zajął Tomasz Ziegler, drugie Dawid Zwierzyna, a trzecie Karol Lasek. Wśród przedszkolaków z rocznika 2017–2018 najlepszy okazał się Jakub Lichwa, druga była Lena Koczy, a trzecie miejsce zajęła Malwina Pilch. Natomiast wśród najmłodszych, czyli dzieci z rocznika 2019 i młodszych, pierwsze miejsce przypadło Szymonowi Zieglerowi, na drugim miejscu znalazł się Szymon Plura, a trzecie zajęła Mia Matkowska.

W galerii zdjęcia z festynu i towarzyszącego mu biegu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].