Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

RLPS: Lunatycy z trzecim miejscem

Zobacz materiał filmowy z meczu o trzecie miejsce Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej pomiędzy Lunatykami OSiR, a Enterem El-Bis Instal.

RLPS: Lunatycy z trzecim miejscem
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Materiał wideo:

Lunatycy OSiR - Enter El-Bis Instal 3:2 (13:25, 25:15, 21:25, 29:27, 19:17)

Wkrótce skrót z meczu finałowego pomiędzy Nowiny.pl a AiR Team monsun.com.pl

wideo: (WiZ)

Czytaj więcej w najnowszym numerze Nowin Raciborskich

 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~po prostu (10.0. * .238) 25.04.2011 22:23

Witam.
Jako zapalony kibic siatki byłem pierwszy raz na finałach ALPS w Raciborzu. Dowiedziałem się o tej imprezie od kolegi. Swoja drogą mogłoby być nieco więcej reklamy takiej, fajnej imprezy. Ale najważniejsze - dotarłem. Przeżyłem fajny czas na 2 meczach finałowych, ciekawym meczu o 3 miejsce i nudnym finale (no może z wyj. końcówki 5-go seta). O poziomie sportowym - nie będę pisał, to liga amatorska i chłopaki zostawiali serce na boisku. Jednak mam kilka uwag na przyszłość do organizatorów tej, naprawdę fajnej imprezy:
- wymieńcie sędziów !!! Please ... to, co wyprawiali ci dwaj panowie w niebieskich koszulkach - to siatkarski koszmar. Rozumiem wiek i pełen szacun, że im się jeszcze chce, ale finał Ligi jest godny lepszego sędziowania,
- nie wiem co to był za gość, który był konferansjerem, ale ... zacytuję dziecko, które koło mnie siedziało: "czemu ten Pan tak dużo mówi?" ... Proponuję przypomnieć Panu spikerowi, że należy być przygotowanym do tej rangi zawodów (numery i imiona i nazwiska zawodników), że nie gada się gdy trwa akcja siatkarska, że nie naśmiewa się głupkowato gdy coś nie wyjdzie. To tylko kilka z moich spostrzeżeń co do pracy tego Pana,
- kolejna sprawa to puszczanie muzyki. Nie puszcza się muzy gdy trwa już akcja, jak ktoś się bierze za tzw."nabijanie rytmu" z klawisza - niech to robi pod publikę, w tempie, a nie "rozjeżdża" rytm klaskania już klaszczącej publiczności,

To co piszę to nie złośliwość z mojej strony. Impreza jest super, a jej zakończenie, wręczanie nagród mi zaimponowało. Prezydent, puchary, wogóle miejsce super. Po prostu myślę, że nad tymi kilkoma detalami warto się zastanowić by jeszcze polepszyć jakość finałów ALPS. Gratulacje dla organizatorów !!! Oby więcej takich imprez w naszym mieście.

~Grand (83.30. * .185) 19.04.2011 21:45

Swietny materiał Brawo Nowiny i Brawa dla Luntayków za wspaniałą walke do samego konca

~czytelnik (95.48. * .10) 18.04.2011 14:02

Nagranie chyba z ostatniego seta:) który był najciekawszy oczywiście:) miło się ogląda.

~kibic (78.31. * .17) 18.04.2011 12:20

było kilka fajnych wymian ;)