Piłkarki ze Słowenii spotkały się z Ludmiłą Nowacką

Wiceprezydent Raciborza zachęciła je do zwiedzania miasta i podarowała upominki promocyjne. - Niech zwycięży piłka nożna - odniosła się do dzisiejszego sparingu kadry Słowenii z RTP.

Piłkarki ze Słowenii spotkały się z Ludmiłą Nowacką

Słowenki grają dziś o godz. 17.00 mecz towarzyski na stadionie miejskim z drużyną Remigiusza Trawińskiego. Całą ekipę zagranicznego rywala raciborskiej RTP - 17 zawodniczek i szkoleniowców kadry - podjęto dziś w urzędzie miasta. Miał spotkać się z nimi prezydent Mirosław Lenk, ale zastąpili go odpowiedzialni za sprawy sportu w mieście Ludmiła Nowacka i Marek Kurpis. - Dziś nie wygra ani Słowenia, ani Unia, tylko futbol - mówiono dziś w magistracie.

Zastępca prezydenta miasta chwaliła miejscowe zabytki i obiekty sportowe. Za największą atrakcję uznała mumię z raciborskiego Muzeum. - To niegdysiejszy prezent ślubny. Paniom życzę zdecydowanie innych, lepiej nich to będzie kolia czy brylanty - uśmiechała się Ludmiła Nowacka.

Trener przyjezdnych Żeljko Kljajić podarował urzędniczce koszulkę swej reprezentacji, a raciborzanka od razu ją założyła. W rewanżu przekazała sztabowi szkoleniowemu albumy ze zdjęciami miasta i okolic.

Ludzie

Ludmiła Nowacka

dyrektor Dyrektor Instytutu Studiów Edukacyjnych PWSZ w Raciborzu, radna miasta Racibórz, kierownik ds. sportu w SP 15, była zastępca prezydenta miasta Racibórz.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@Podpisz się (93.105. * .108) 18.05.2011 13:38

Nasz stadion wcale nie jest taki zły, jakby go porządnie odświeżyć to w niczym nie ustępowałby obecnie budowanym. Z zastrzeżeniem oczywiście, że nie jest to typowo piłkarski obiekt, ale piłkarsko-lekkoatletyczny

~widz (93.105. * .53) 18.05.2011 13:24

a chodzisz na to?? skoro na trybunach jest 10 osób max??

~Podpisz się... (93.105. * .155) 18.05.2011 10:54
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

czy ktoś pomyslał aby w Raciborzu wybudować kameralny współczesny srtadion ? bo ten na Osirze jest z przed 40 lat...powoli takie stadiony mozna zobaczyć w kronikach...w Polsce obecnie się buduje 60 stadionów ! Racibórz zamiast wykorzystać perełke pań z Uniii to czeka niewiadomo na co ??? Szkoda żal...