Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

LKS Skrbeńsko z nowym zarządem. A w nim miejscowy proboszcz!

W niedzielę 3 lipca odbyło się nadzwyczajne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków LKS-u Skrbeńsko. Nowy prezesem został Jarosław Prochasek, który zastąpił Bogumiła Bożka. 

LKS Skrbeńsko z nowym zarządem. A w nim miejscowy proboszcz!
Bogumił Bożek, ustępujący prezes (z lewej) i Jarosław Prochasek, nowy sternik LKS-u.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Zebranie zwołano bo dotychczasowy zarząd postanowił zrezygnować z kierowania klubem. Przypomnijmy, w klubie z małego Skrbeńska zaczęło brakować środków na funkcjonowanie. W efekcie piłkarze drużyny seniorskiej, którzy w zdecydowanej większości pochodzą z okolicznych miejscowości nie chcieli grać. Drużyna z problemami dograła sezon.

Zebranie miało nadzwyczaj burzliwy przebieg. Nie brakowało wzajemnych oskarżeń. Udało się jednak wyłonić nowy zarząd. Prezesem został Jarosław Prochasek, jego zastępcą ks. Mieczysław Kubista, proboszcz miejscowej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Skarbnikiem wybrano Zbigniewa Chroboka, zaś sekretarzem Janusza Wranę.

- Życzę powodzenia nowemu zarządowi, by jeśli to możliwe zrobił awans, a przede wszystkim by nie spadł niżej – powiedział Bogumił Bożek, ustępujący prezes. – Społeczność Skrbeńska skutecznie wyleczyła mnie z piłki nożnej – dodał.

- Na ten moment trudno powiedzieć jak będzie wyglądał nasz skład. Będziemy się starali zatrzymać dotychczasowych piłkarzy oraz trenera Wiesława Herdę – zapowiedział nowy prezes.

 

(art)

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Lędzinianka (83.10. * .216) 24.08.2013 22:28
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

a ja życzę księdzu powodzenia, i szczerze w Niego wierzę, do dzisiaj wspominamy Go z sentymentem :)

~eland (84.171. * .66) 05.07.2011 09:18
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

sportowy ksiadz! wykopac go!!!

~elzbieta lks (195.13. * .176) 04.07.2011 16:24

powodzenia !!moze swiecona woda pomoze....brawo brawo brawo.