Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

LKS Skrbeńsko z nowym zarządem. A w nim miejscowy proboszcz!

W niedzielę 3 lipca odbyło się nadzwyczajne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków LKS-u Skrbeńsko. Nowy prezesem został Jarosław Prochasek, który zastąpił Bogumiła Bożka. 

LKS Skrbeńsko z nowym zarządem. A w nim miejscowy proboszcz!
Bogumił Bożek, ustępujący prezes (z lewej) i Jarosław Prochasek, nowy sternik LKS-u.

Zebranie zwołano bo dotychczasowy zarząd postanowił zrezygnować z kierowania klubem. Przypomnijmy, w klubie z małego Skrbeńska zaczęło brakować środków na funkcjonowanie. W efekcie piłkarze drużyny seniorskiej, którzy w zdecydowanej większości pochodzą z okolicznych miejscowości nie chcieli grać. Drużyna z problemami dograła sezon.

Zebranie miało nadzwyczaj burzliwy przebieg. Nie brakowało wzajemnych oskarżeń. Udało się jednak wyłonić nowy zarząd. Prezesem został Jarosław Prochasek, jego zastępcą ks. Mieczysław Kubista, proboszcz miejscowej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Skarbnikiem wybrano Zbigniewa Chroboka, zaś sekretarzem Janusza Wranę.

- Życzę powodzenia nowemu zarządowi, by jeśli to możliwe zrobił awans, a przede wszystkim by nie spadł niżej – powiedział Bogumił Bożek, ustępujący prezes. – Społeczność Skrbeńska skutecznie wyleczyła mnie z piłki nożnej – dodał.

- Na ten moment trudno powiedzieć jak będzie wyglądał nasz skład. Będziemy się starali zatrzymać dotychczasowych piłkarzy oraz trenera Wiesława Herdę – zapowiedział nowy prezes.

 

(art)

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Lędzinianka (83.10. * .216) 24.08.2013 22:28
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

a ja życzę księdzu powodzenia, i szczerze w Niego wierzę, do dzisiaj wspominamy Go z sentymentem :)

~eland (84.171. * .66) 05.07.2011 09:18
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

sportowy ksiadz! wykopac go!!!

~elzbieta lks (195.13. * .176) 04.07.2011 16:24

powodzenia !!moze swiecona woda pomoze....brawo brawo brawo.