Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Krzysztof Michna najskuteczniejszym snajperem w Podokręgu Rybnik

Napastnik LKS-u Skrbeńsko zdobył w całym sezonie 26 bramek. Od 2 gole mniej zdobył Adam Śmigielski, zawodnik lidera ligi Granicy Ruptawa. 

Krzysztof Michna najskuteczniejszym snajperem w Podokręgu Rybnik
Adam Szymanowski, napastnik Jedności Grabownia był najskuteczniejszym snajperem w B-klasie w minionym sezonie.

Po 15 goli ustrzelili Tomasz Kosteczko z Pierwszego Chwałowice, Krzysztof Bauerek z Polonii Łaziska i Damian Olczak z KS-u Wielopole.

Wspomniany Michna był najskuteczniejszym strzelcem, ale biorąc pod uwagę ilość bramek do ilości rozegranych przez drużynę spotkań w lidze to jeszcze lepiej wypadł Adam Szymanowski. Napastnik lidera B-klasy Jedności Grabownia Golejów zdobył 25 goli, a przy tym jego drużyna rozegrała o 4 spotkania mniej niż LKS Skrbeńsko. Wynika to z tego, że w B-klasie występuje 14 drużyn, zaś w A-klasie 16. W B-klasie brylowali jeszcze Rafał Syrek z Sygnałów Gortatowice, który zdobył 22 gole i Łukasz Sobala z Polonii Niewiadom, strzelec 21 bramek.

W klasie C tytuł najskuteczniejszych snajperów uzyskało trzech zawodników. Łukasz Papuga z LKS-u II Bełk oraz Dawid Szatkowski i Damian Czaplicki – obaj z Polarisu Żory, zdobyli po 15 bramek.

 

(art)

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Slax (188.47. * .195) 02.11.2012 12:44

Kśiśiu ;3

~Rob (195.66. * .254) 12.07.2011 07:50

a kiedy podobne statystyki pojawią się dla podokręgu Racibórz??

~też kibic (83.30. * .63) 12.07.2011 06:32

gratulacje

~Kibic (109.90. * .131) 11.07.2011 23:21
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Do Borucina z nim.