środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Epidemia na Śląsku:

Przyszłość przywiozła z Chróścic trzy punkty

22.08.2011 16:00 | 14 komentarzy | art

 

Już w drugim swoim meczu na szczeblu III ligi rogowianie wywalczyli zwycięstwo. W dodatku o tyle cenniejsze, że zdobyte na terenie rywala.

 

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po dobrym występie przeciwko Odrze Opole, kibice Przyszłości Rogów liczyli tym razem na komplet punktów w Chróścicach, gdzie sobotnim rywalem była tamtejsza Victoria. I nie przeliczyli się, chociaż wygrana rodziła się w niemałych bólach.

W 37. minucie po strzale Wojciech Pucki, piłkę przed siebie odbił bramkarz gospodarzy, a z dobitką nie miał problemu Dawid Hanzel. 2 minuty później w głównej roli wystąpił wspomniany Pucka, który uderzeniem z rzutu wolnego podwyższył na 2:0.

W 56. minucie miejscowi wykonywali rzut wolny. Mocno uderzoną piłkę Mateusz Łobaczewski sparował pod nogi niepilnowanego zawodnika gospodarzy, który co prawda na raty, ale w końcu pokonał bramkarza Przyszłości. Chwilę później Victoria straciła jednego z piłkarzy, który obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i… strzeliła wyrównującego gola, po tym jak Łobaczewski dał się zaskoczyć strzałem z dużej odległości.

Wynik spotkania kwadrans przed jego końcem po dograniu Kamila Benauera ustalił Hanzel. 

 

 

Przyszłość: Łobaczewski, Pucka, Kolisz, Sander, Kachel, Radosław Żbikowski, Ciuberek (69. Benauer), Sałek (83. Cichecki), Szkatuła (71. Wieczorek), Hanzel (85. Markiewicz), Robert Żbikowski 

Victoria Chróścice – Przyszłość Rogów 2:3 (0:2)

Bramki: Polok (56.), (61.) – Hanzel (37.), (77.), Pucka (39.)

 

 

(art)

 

Czytaj więcej we wtorek w Nowinach Wodzisławskich